Kadıköy-Cadde Pub-Gastro Pub

The Wall Street Suadiye

Bağdat Caddesi durmak bilmiyor. Neredeyse her hafta yeni bir mekan ile karşılaşabileceğiniz Cadde, sokak araları da dahil olmak üzere o kadar çok yeni yeri ağırlıyor ki, zaman geçirmek için çok da uzağa gitmeye gerek yok. Yine Bağdat Caddesi’nin en işlek kısımlarından biri olan Suadiye’de yepyeni bir pub/Gastro pub açıldı. Kadıköy’deki The Wall Saloon & Performance’a yolunuz düştüyse oradaki sahne performanslarını izlemiş, arkadaşlarınızla bişeyler içmek için ziyaret etmiş ve keyifli zaman geçirmişsinizdir. Bununla birlikte Beyoğlu ve Kadıköy şubeleri de 2009 yılından beri aktif. Buranın en yeni şubesi olan The Wall Street Suadiye de farklı konseptiyle Caddedeki yerini aldı. Burası bir Gastro pub.

The Wall Street Suadiye’de hem yemek yiyebilir, hem bişeyler içmeye gelebilir hem de İngiltere’deki pubları andıran ortamında sosyalleşebilirsiniz. En ilgi çekici ve tercih edilesi yanlarından biri de atmosferi. Kendinizi gerçekten farklı bir ülkede gibi hissedebilirsiniz. Oldukça geniş ve ferah bir ortam yaratılmış. Dolayısıyla buraya gelip kalabalık bir arkadaş grubuyla kutlamalar yapmak veya uzun uzun sohbet de mümkün. Ayrıca gündüz saatlerinde de açık olduğundan, biranızı içerken masalardan birine bilgisayarınızla kurulup çalışmak, bu sırada Cadde’nin ve mekanın nabzını tutmak mutluluk verici. Bira veya özel olarak hazırlanan imza kokteyl seçeneklerinden birini alıp The Wall Suadiye’nin keyfini uzun uzun çıkarın deriz.

Yalnız içmeye değil, az evvel belirttiğimiz gibi yemek yemeye de buraya gelebilirsiniz. Mutfakta ‘az ve öz’ anlayışı hüküm sürüyor. Menü gayet yeterli ve tatmin edici. Özellikle Sloopy Joe Nachos (95 TL)  ve Çıtır Tavuk Wrap (90 TL) benim bira yanına yakıştırdığım yemeklerden. Salatalar ve makarnalar da iştah açıcı. Özellikle Kuzu Kulağı Pedro Penne (95 TL) insanda tekrar tekrar buraya gelip yeme isteği yaratıyor. Bununla birlikte ana yemekler arasında da bal ve soyayla tatlandırılan, erişte ile servis edilen Cevizli Tavuk (115 TL), Acılı Frankfurter, Pepper Steak ve Üç Mantarlı Steak (150 TL) ilgi çekici. Pizza ve burgerler de denenmeye değer. The Wall Street Suadiye’de DJ setleri de olacak. Hatta açılış için de 21.10.2022 akşamı Kaan Özdemir ve Cem Egemen DJ kabininde olacak. Bu keyifli açılıştan sonra Kısa sürede The Wall Suadiye’nin pek çok müdavime sahip olacağına şimdiden eminiz!

The Wall Steet Suadiye Adres : Bağdat Cad. No:363, Kadıköy
Telefon : (0507) 392 21 60

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.