YILBAŞI PROGRAMI

Sunset Yılbaşı Programı

sunset

2021 yılını 2022’ye bağlayan 31 Aralık Yılbaşı Gecesine Sunset Grill & Bar özel bir menü ve DJ Evren Katırcıoğlu Performansı ile hazırlanıyor. Detayları aşağıdaki gibidir.

YILBAŞI MENÜSÜ

 KOKTEYL

Sunset Karides Tempura, acılı mayonez sos ile

****

Norveç Somon Tartar, avokado, somon balığı yumurtası ve wasabi soya sos ile

MENÜ

Sunset stili Karides, kırmızı pancar jöle, wasabi mayonez, kırmızı pancar tozu ve mikro kişniş ile

***

Yabani mantarlı Risotto, trüf yağı, kekik ve parmesan ile

***

Limon Sorbe

***

Izgara Deniz Levreği, kuşkonmaz, kırmızı pancar, altın çilek ve miso sos ile

veya

Kiraz ağacı üzerinde tütsülenmiş Dana Bonfile, fırınlanmış enginar, trüf mantarı dilimleri, cabernet sauvignon şarap soslu pazı ve arpacık soğan konfit ile

veya

Ağır ateşte zeytinyağı, limon kabuğu, arpacık soğan, biberiye ve çeri domates ile pişirilmiş Kuzu İncik patlıcan beğendi ile

***

Çikolata Terrine, karamelli dondurma, deniz tuzu, çikolata sos ve portakal kabuğu konfit ile

veya

Balkabaklı Cheesecake, frambuaz ve mango sos ile

 

AKŞAM YEMEĞİ

300 $ ( KDV dahil) + servis

*Yemek fiyatına limitsiz yerli ve standart yabancı içecekler dahildir. Bu fiyata premium içkiler, şampanya ve konyaklar ve servis dahil değildir.

BAR

*Bar programı saat 22:30  itibariyle başlayacaktır. Yalnızca bar bölümüne gelmek isteyen misafirler için fiyat, limitsiz yerli ve standart yabancı içki dahil kişi başı 150 $ olacaktır, fiyata KDV ve servis  dahildir. Bu fiyata premium içkiler, şampanya ve konyaklar dahil değildir.

*Yemek sonrası  geceye bar bölümünde devam etmek isteyen misafirler için fiyat, limitsiz yerli ve standart yabancı içki dahil kişi başı 100 $ olacaktır, fiyata KDV ve servis  dahildir. Bu fiyata premium içkiler, şampanya ve konyaklar dahil değildir.

Rezervasyon

(0212) 287 03 57

*Yemek  sonrası DJ Evren’in  müziği After Party’ye eşlik edecektir.

*12 yaş ve üzeri çocuklar kabul edilmektedir.

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."