Bodrum Canlı Müzik Kokteyl-Bar

Sail Loft Türkbükü

sail loft

Özellikle Yalıkavak başta olmak üzere birçok tanınmış restoran markasının yazlık açtığı Bodrum’da 2022 sezonu da oldukça hareketli. Her ne kadar İstanbul hatta dünya markaları bölgede yerini alsada Bodrum ile özdeşleşmiş mekanların yeri ayrı oluyor. Bunlar arasında Gündoğan’ın 20 yıllık sörf barı Sail Loft da bulunmakta. Önümüzdeki yaz sezonunda ise Sail Loft Türkbükü’nde 2. mekanı ile yer alacak. 2 kattan oluşan Sail Loft Türkbükü, ortaya paylaşıma uygun lezzetleri, sevilen kokteylleri canlı ve Dj müzik etkinlikleri ile bölgeye hareket katacak.

sail loft

Bir dönemin eğlence merkezi Türkbükü, birbirinden oldukça farklı tarzda mekanlar ile eskisi kadar olmasa da hala hareketli. 18 yaş ortamalı happy hour mekandan, Miam gibi 50+ kitleye hitap eden restoran-barların olduğu bölgede gündüzleri beach akşamları restoran-bar olarak hizmet veren birçok mekan mevcut. Ship a hoy’un eski yerinde açılan Sail Loft ile birlikte ise bölgenin tekrar popülerleşmesi oldukça olası. Zira Sail Loft geniş iskelesinde gündüzleri beach, akşamları ise hareketli bir etkinlik programı sunacak. Jabbar, İlhan Erşahin, Emir Ersoy gibi performansların olacağı Sail Loft’da keyifli de bir menü sunuluyor.

sail loft

Beach saatlerinde pizzettalar, salatalar ve makarnalar sunan mekan akşama kapsamlı bir menüyle giriyor. Tapasların başrolde olduğu menüde Karpuzlu Gaspacio, Boşnak Etli Buratta dikkat çekenler arasında. Menüde ara sıcaklardan, Trüflü Karides Tempura, Yengeç Burger ortaya paylaşılacak şekilde söylenebilir. Sail Loft Türkbükü, oldukça keyifli bir manzarası olan üst kat bölümünde ise sevilken kokteyllerini sunuyor.

Adres: Aşağı Mahalle Yalı Mevkii no:39, 09270 Bodrum
Telefon: (0252) 387 73 22

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.