YILBAŞI PROGRAMI

Sabrosa Swiss Hotel Yılbaşı Programı

sabrosa

Sabrosa’da Café Cubano Grubu’nun muhteşem repertuarı ile eşsiz bir yılbaşı gecesine ne dersiniz?

Swissôtel The Bosphours İstanbul içerisindeki mekan, yeni şefi Soner Kesgin’in dokunuşları ile oluşturduğu menü ve latin ezgilerinin geceyi ısıtacağı bir program ile yılbaşı akşamına hazırlanıyor.

Gymboree oyun odasında çocukların da en az sizin kadar eğleneceği keyif dolu bu gecede; zengin açık büfe, sınırsız içecek ve gece boyu sürecek müthiş bir parti sizi bekliyor!

 

Sabrosa Menü

Yeni yıl coşkusunu 31 Aralık gecesinde kaz ciğeri terin, somon rilette, pöç aspik, karides kokteyl, risotto istasyonu, fırınlanmış hindi ve büfesinde yer alan daha birçok lezzetle kutlayacak.

Sabrosa kişi başı fiyat

1.845 TL

1 Ocak 2022 sabahı Sabrosa’da brunch

Sabrosa’da kahvaltı lezzetleriyle başlayan brunch; Akdeniz yeşilliklerinden Asyalı suşiye, İtalyan risottodan nefis tapaslara kadar dünya mutfağının sayısız lezzeti ile zenginleşiyor. Swissôtel The Bosphorus, Pazar Brunch’ı ile aileniz ve sevdiklerinizle beraber yeni yıla muhteşem bir lezzet şöleniyle başlayın.

sabrosa

Rezervasyon İçin

(0543) 326 81 11

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."