Kadıköy-Cadde

Raw’n More

Son yıllarda İnsanların beslenme anlayışlarının değişmesi ve bu anlamdaki ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı besinlerin bulunduğu mekanlar açılmaya başlandı bir bir. Bağdat Caddesi’nde böyle bi mekanın eksikliği uzun süredir hissedilirken, Suadiye’de Küçükağa Sokak’ta açılan Raw’n More, bu eksikliği dolduracak nitelikte.

Vegan yiyecekler, bowllar, salata, juice ve bakery seçenekleri ile birçok zevke hitap eden Raw’n More’un bahçe kısmında oturup sokağın keyfini çıkarmak fazlasıyla mutluluk verici. Burayı sabah kahvaltıdan, akşam yemeğine dek her öğünde tercih edebilirsiniz. Ayrıca günün herhangi bir saatinde girişte sergilenen iştah açıcı bakery ürünlerden birini seçip (glutensiz havuçlu kek veya kruvasan gibi), yanında kahve ile bir masaya kurulup kitap okuyabilir, ofisi buraya taşıyıp çalışarak saatlerinizi de geçirebilirsiniz.

Menüye gelecek olursak; özellikle kahvaltı için kesinlikle heyecan verici geldi bana. Trüflü scrambled egg kruvasan (73 TL) ve The Breakfast Burrito (75 TL) bu anlamda en farklı seçeneklerden. Bunun dışında sağlıklı beslenmek isteyenler için Acai Bowl (125 TL) ve Granola (125 TL) gibi çeşitler ile farklı içerikli detox içecekler de mevcut. Sahilde sabah yürüyüşü sonrası Raw’n More’un sağlıklı bowl veya taze sebze, meyve içerikli detox içeceklerini tatmanızı öneririm.

Adres : Suadiye Mah. Küçükağa Sok. No:3/A Kadıköy/İstanbul

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.