Müdavimlist Paket Servis

Peynir ve Şarküteri Tabağı Nereden Alınır?

şarküteri

Evde bir davet verecekseniz eğer, masanızın olmazsa olmazları arasında peynir ve şarküteri tabağı gelir kuşkusuz. Keyifli bir tabak oluşturmak için, ürünleri marketten alışveriş yaparak tek tek alabilirsiniz. Ancak porsiyonlama öngörüsüne ve gerekli sunum materyallerine sahip değilseniz maliyetiniz oldukça yüksek olacaktır. Bunun yerine son dönem sayıları oldukça artan peynir ve şarküteri tabağı üzerine uzmanlaşmış yerlerden sipariş verebilirsiniz. Aşağıda şarküteri ve peynir tabağı paket servisi hizmeti olan, kaliteli ürünleri ve zevkli sunumları ile ön plana çıkan alternatifleri sıraladık.

zaaf

Zaaf Peynir ve Şarküteri Tabakları Paket Servis

Delicatessen

Delicatessen Nişantaşı’na girdiğinizde anda şarküteri bölümü ve dekorasyonu ile kendinizi modern bir Fransız restoranında gibi hissediyor olsanız da, bu aralar pandemi sebebiyle paket servis ile yetinmek zorundayız. Sevilen restoran peynir ve şarküteri ürünlerini özel sunumları ile eve sipariş edilecek şekilde sunuyor. Delicatessen’in hazırladığı 2-4 kişilik, 4-6 kişilik şarküteri tabaklarında mevcut peynir ve şarküteri seçeneklerinden 3 adet, 8 kişi üzeri tabaklarda ise 5’er adet seçim yapabiliyorsunuz.. Delicatessen peynir ve şarküteri ürünlerini fiyatlarıyla birlikte aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz. Sipariş için ise gel-al veya Fuudy üzerinden paket servis olarak söyleyebilirsiniz.

delicatessen

Delicatessen  Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Delicatessen Adres: Mim Kemal Öke Cad. No. 19 Nişantaşı
Tel: 0212 225 06 04

Misafirliq

Misafirliq, kurumsal hayattan gelen Tuğçe Erkaya ve Le Cordon Bleu Paris mezunu Ceylan Kendir tarafından kurulmuş On-line bir catering markası. “Misafir ağırlamanın kolay yolu” düşüncesiyle yola çıkan Misafirliq evde vereceğiniz davetler için ulaşılabilir fiyatlar ile, hoş çözüm önerileri sunuyor. Peynir ve şarküteri tabağı anlamında da oldukça keyifli seçenekler sunan Misafirliq’in Web sitesininden kolayca sipariş verilebiliyor. Kullanılan ürünlere göre 2 farklı içerik ve fiyat seçeneği ile sunulan 6-8 kişilik tabaklar, Peynir topları ve maydanoz ile kaplanmış toplar ile birlikte servis ediliyor. Misafirliq’in aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz web sayafasında, davetlerin vazgeçilmezi Kurudite Tabağı da kişi sayısına göre seçilebilerek alınabiliyor

misafirliq

Misafirliq Peynir ve Şarküteri Siparişi İçin Tıklayın
Misafirliq Adres: Maslak Mah. Ahi Evran Cad.42 Maslak No:6 İç Kapı No:107
Telefon: (0850) 885 0186

Antre Gourmet

Şehrin en eskilerinden Cihangir’ün ünlü şarküteri dükkanı Antre Gourmet bir süredir ambalajlı peynirleri ile marketlerde karşımıza çıkıyor. Tecrübeli şarküteri, peynir tabalarını zevkli sunumlar ile hazırlayıp istenilen adrese teslim ediyor. Özellikle peynir konusunda uzman olan Antre Gurmet’nin kurucuları Berrin Bal ve Neşe Biber’in Peynir Aşkına ve Elli Peynirli Şehir Balıkesir isimli iki kitabı da mevcut. Antre Gourmet yerli ve yabancı peynir çeşitlerinden oluşan alternatifli tabakları aşağıdaki linkte sunuyor.

antre

Antre Gourmet  Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Bakraç Sok. No: 14 B 34433 Cihangir/İstanbul
Telefon: (0538) 931 66 72

Graze İstanbul

Graze İstanbul, “board” olarak isimlendirdiği özel sunumlarıyla, şarküteri ve peynir üzerine uzmanlaşmış bir butik catering oluşumu. Marka geçtiğimiz Haziran ayından beri faaliyette. Kadıköy’de bulunan mutfakları üzerinden İstanbul’un tamamına gönderim yapan Graze İstanbul, tek tabakla tüm daveti kurtaran ürünler hazırlıyor. Kişi sayısına göre sunum yapan marka; şarküteri, peynir, mevsim meyve ve sebzeleri, kuruyemiş, tatlı ve tuzlu tamamlayıcılar ve yenilebilir çiçeklerden oluşan komple bir paket sunuyor. Toplam 3 farklı çeşidi olan ve onları Mini, Midi ve Maxi olarak isimlendiren Graze İstanbul, sunumlarını vejeteryan ya da vegan seçimlere göre de uyarlıyor. Graze İstanbul’un boardları ile ilgili detaylar aşağıdaki linkte.

grace

Graze İstanbul Menü ve Sipariş İçin Tıklayın
Telefon: (0532) 175 6262

Zaaf İstanbul

Ulus’dan Ortaköy’e inilen Dereboyu caddesinde yer alan Zaaf İstanbul şefler tarafından açılan, pop-up menüler ile insanları bir araya getiren bir oluşum. Zaaf istanbul gurme lezzetlerini gel-al ve paket servis olarak da sunuyor. Zaaf’ın peynir ve şarküteri tabakları da hem görsel, hem içerik anlamında oldukça zengin. Ürünler 2, 4 ve 6 kişilik olarak söylenebilen tabaklar haricinde 100 GR’lık seçimler hallinde de alınabiliyor. Zaaf İstanbul peynir ve şarküteri tabaklarını gel-al ve Fuudy üzerinden söyleyebiliyorsunuz. Menü ve fiyatlara her zamanki gibi aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

şarküteri

Zaaf İstanbul Menü ve Eve Sipariş İçin Tıklayın
Telefon: (0532) 173 2848

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.