Akdeniz Mutfağı Bodrum Fine Dining

Park Şamdan Yalıkavak

paek şamdan
Yazan: Bora Sarısu

Pandeminin yeme-içme dünyasına ve gece hayatına en önemli etkilerinden birisini, önemli markaların bir çoğunun yazlık mekanlar açması olarak görüyoruz. Bu mekanların seçtiği adres ise büyük oranda Bodrum olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’un en köklü restoran-barlarından Park Şamdan da, 2021 yazında Yalıkavak’ta göreceğimiz iddalı mekanlar arasında. Park Şamdan’ın yeni adresi ise, Yalıkavak’ı panaromik bir açıdan gören ve ikonik tasarımı ile dikkat çeken G Beyond olacak. Park Şamdan Yalıkavak, büyüleyeci manzarasıyla gün batımı ve akşam saatlerinin Bodrum’daki en keyifli atmosferlerinde ile Bodrum’da özel bir deneyim vaat ediyor.

park şamdan

Park Şamdan Yalıkavak, menüsündeki klasikleşmiş imza tabakların yanısıra Güney Amerika mutfağından ortaya paylaşıma uygun örnekler ile karşımıza çıkıyor. Özellikle deniz mahsulü üzerine Ceviche, Taco gibi lezzetlerin olduğu menü, yaz ayına oldukça uygun lezzetler barındırıyor. Gün batımı saatlerinde bar bölümünde özel kokteyl ve müzikleri ile misafirlerini ağırlamaya başlayan mekan, bara özel atıştırmalıklar da sunuyor. Yemek sonrası ise mekan DJ Ayhan Kıray’ın müzikleri ile misafirlerine, Yalıkavak manzarasına karşı Şamdan nostaljisi yaşatacak.

Adres: Yalıkavak, 51. Sokak No:17, 48990 Bodrum/Muğla

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.