Müdavimlist Paket Servis Uzak Doğu Mutfağı

Paket Servisi Olan En İyi Sushiciler

kaen

Sushi, soğuk yenen birçok seçeneğinin olmasının bir avantajı ile eve siparişte de keyifle yenilebilecek bir yemek. Eskiden yalnızca zincir Uzak Doğu restoranlarından eve sipariş verebilirken, pandemi ile birlikte, lokal restoranlar da paket servis ve gel-al hizmeti sunmaya başladı. Seçenekler genişledi, özlediğimiz lezzetler de evimize gelmeye başladı. Biz de, paket servis hizmeti sunan İstanbul’un en iyi sushi restoranlarını sizler için derledik.

zhu Zhu Sushi[/caption]

İnari Omakase

İstanbul’da sushi denildiğinde akla ilk gelenlerden İnari, pandemi döneminde de bu lezzetten mahrum kalmamamız adına paket servis hizmetini hayata geçirdi. Corn Kakiage (mısır tempura) ve Black Tiger Shrimp başlangıç için en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Sushiler de ise açık ara üzeri trüflü mayonezli ve çıtır patatesli Kirohana bir numarada geliyor. Acı sevenlere Puck Roll, trüf sevenlere Salmon Truffle Roll, yengeç surimi tercih edenlere ise Fuji Roll en iyi alternatifler. Titrifikir Roll ise yeni tatlara açık olanlar için bir alternatif. Çoğunlukla 6-8 parçadan oluşan sushileri 45-100 TL arasında değişiyor. İnari, paket servis hizmetini öğlen 12.00 ile akşam 22.00 arasında sunuyor. Yemek Sepeti’nde 9,2 Hız, 9,2 Servis ve 9,1 Lezzet puanlaması ile yer alan İnari’den buraya tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

i

İnari Menü ve Eve Sipariş İçin Tıklayın
Kuruçeşme İnari Adres: Kuruçeşme, Kuruçeşme Cd. No:11, 34345 Beşiktaş/İstanbul
Kuruçeşme İnari Telefon: (0530) 174 1888
Vadi İstanbul İnari Adres: Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No:4-G İç Kapı No:2 Vadistanbul, AVM,34396 Sarıyer/İstanbul
Vadi İstanbul İnari Telefon: (0535) 830 2646

Yada Sushi

İstinye’de bulunan Yada Sushi, hem gel-al hem de eve sipariş olarak hizmet veriyor. Buna ek olarak, önceden catering siparişi de verebiliyorsunuz. Şu anda yılbaşı için ön sipariş vermek de mümkün. Başlangıçlardan Ebi Tempura en beğenilenlerden. Menü de öne çıkan sushilerin başında Volcano Roll ve Philadelphia Roll geliyor. Mutlaka denenmesi gerekenlerden biri ise Ebi Snow. Beijing Duck ise sushi dışında sevilen alternatiflerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sweet Chili Chicken ise tavuk severlerin gözdesi olabilir. Yemek Sepeti’nde 8,9 Hız, 9,0 Servis ve 9,0 Lezzet puanlaması ile yer alan Yada’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

yada

Yada Sushi Menü ve Eve Sipariş İçin Tıklayın
Yada Sushi Adres: İstinye Mahallesi, Koru Caddesi 5-6, İstanbul
Yada Sushi Telefon: (0530) 612 7654

Zhu İstanbul

Teşvikiye Mahallesi’nin sevilen kokteyl barlarından Efendi’nin içerisindeki Zhu İstanbul, bildiğimizden çok farklı sushileriyle lezzet şöleni yaşatıyor. Ufak ve sevimli bir mekan olan Efendi oldukça popüler, bu sebeple yer bulmak her daim kolay olmuyordu. Eve servis hizmetiyle artık evlerimizde de bu keyfi yaşayabileceğimizden, kaçırılmaması ve mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başında geliyor. Chili Sour Edameme başlangıç için en güzel seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sushilerde ise birçok spesiyali olan Zhu’nun en sevilenler listesi de oldukça kalabalık. Boketto, Beatrix, Kiddo, Sobremesa, Womp to Tomb listeyi kısalttığımızda en sevilenlerden diyebiliriz. Zhu’da genellikle her porsiyonda 4 parça sushi bulunurken, fiyatları 28-45 TL arasında değişiyor. Yemek Sepeti’nde 9,7 Hız, 9,6 Servis ve 9,6 Lezzet puanlaması ile yer alan Zhu’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

zhu

Zhu Sushi Menü ve Eve Sipariş İçin Tıklayın
Zhu İstanbul Adres: Teşvikiye Mahallesi, Hacı Emin Efendi Sokak No:28, Şişli, İstanbul
Zhu İstanbul Telefon: (0533) 140 4510

Ororo Sushi

Moda’nın sevimli sushi restoranı Ororo, pandemi döneminde eve sipariş hizmetini sunan sushi restoranlardan bir diğeri. Eylül ayından itibaren Erenköy şubesini de açan Ororo’nun hem Moda hem Erenköy şubelerinden sipariş verebiliyorsunuz.
Menüde bolca vegan ve glütensiz seçenek bulunuyor. Ororo’nun klasiklerinden bir tanesi içerisinde karides, kuşkonmaz ve tofu bulunan, üzerinde de pancar cipsi ve lezzetli sosuyla Crunchy Bakudan. Crunchy Ebi Roll ve Kira Roll ise sevilenler arasında. Sevenleri için menülerinde Bun ve Ramen çeşitleri de bulunuyor. Genellikle porsiyonları 6-8 parçadan oluşan sushilerin fiyatları 24-75 TL arasında değişiyor. Yemek Sepeti’nde 9,3 Hız, 9,5 Servis ve 9,0 Lezzet puanlaması ile yer alan Ororo’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

ororo

 Ororo Menü ve Eve Sipariş İçin Tıklayın
Ororo Moda Adres: Caferağa, Fırıldak Sokak No: 14/17, Moda, İstanbul
Ororo Moda Telefon: (0216) 345 0181
Ororo Erenköy Adres: Caddebostan, Yener Sokak No: 5B, Erenköy, İstanbul
Ororo Erenköy Telefon: (0216) 755 2205

Kaen Sushi

Koşuyolu’nda bulunan Kaen sushi, Anadolu yakasının en sevilen sushi restoralarından bir tanesi. Sıcak başlangıçlardan kızarmış tavuk parçaları ile hazırlanan Mongolian Chicken, deniz ürünü dışında iyi bir alternatif iken Sweet Chili Edamame ve Kon Tempura ise klasiklerden sevilenler arasında karşımıza çıkıyor. Siyah pirinç ile hazırlanan acılı Jakku Roll, yengeç-avokado ikilisiyle hazırlanan Kosei Roll, vegan alternatiflerden Bigan Roll, yengeç-karides-levrek ile hazırlanan Rakusasu Roll öne çıkan sushileri. Birçok ana yemek seçeneği de bulunan Kaen’in en sevilen ana yemeklerinden biri ise sweet-chilli soslu General Tso Tavuk. Genellikle porsiyonları 6-8 parçadan oluşan sushilerin fiyatları 23-78 TL arasında değişiyor. Yemek Sepeti’nde 9,6 Hız, 9,6 Servis ve 9,5 Lezzet puanlaması ile yer alan Kaen Sushi’den buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

Kaen Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Kaen Sushi Adres: Koşuyolu Mahallesi, Asmadalı Sokak No:6, Kadıköy, İstanbul
Kaen Sushi Telefon: (0531) 273 8282

Yazar Hakkında

Pırıl Öncel

Herkese Merhaba! Ben Pırıl (@blondiesontheroadagain). Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni tatlar denemeyi çok seviyorum. Bunları paylaştığım zaman da inanılmaz mutlu oluyorum. Sadece yakın çevremle değil, sizlerle de gezdiğim ve sevdiğim yerleri paylaşmak istedim. Ben yazılarımı hazırlarken çok keyif alıyorum, siz de okurken çok keyif alın!
Instagram hesabım: @blondiesontheroadagain
Websitem: blondiesontheroadagain.com