İtalyan Mutfağı Müdavimlist Paket Servis

Paket Servisi Olan En İyi Pizzacılar

Pizzacılar ürünlerini kendi mekanlarından daha fazla eve sipariş olarak hazırlayan restoranlar olarak paket servis konusunda oldukça uzmanlaşmış işletmelerdir. Kolay sunumu ve her damağa hitap etmesi sebebiyle evde kolayca servis edilen pizza usulüne uygun şartlarda hazırlanıp, adrese ulaştırıldığında kurtarıcı bir yemek vazifesi görüyor. Hazırlanış ve teslimat sürecinin iyi geçmediği durumlarda ise tüm planları altüst edilebilir. Bu sebeple iyi malzeme seçen, doğru pişirme teknikleri kullanan ve paketlemeye özen gösteren pizzacılar rakiplerinden ayrışarak ciddi oranda talep görüyor. Bu listede paket servis hizmeti sunan İstanbul’daki en iyi pizzacılar bir arada sunuluyor.

Miss Pizza

İlk şubesi Cihanigir’de açılan Miss Pizza oldukça sevilen bir pizzacı olmuş ardından Şişhane ve Etiler’de açtığı şubeleri ile yavaş ve kontrollü adımlarla büyümeye devam etmişti. Menüsünü okurken bile ağzınız sulandığı Miss Pizza sebze, peynir ve etleri ahenkle harmanlayarak oldukça keyifli tatlar yaratmayı başarmış bir pizzacı. Miss Pizza’da Pizza Funghi (truffle yağı ile marine edilmiş kestane mantarı, porcini mantarı ile gorgonzola ve mozzarella peyniri), Pizza Burrata (füme antrikot domates sos, füme antrikot, manda sütünden yapılmış burrata peyniri, roka) Enginarlı Pizza (enginar püresi, marine havuç, enginar dilimleri, mozzarella peyniri, ricotta peyniri, karamelize soğan, dereotu) Pizza Cappricciosa (Domates sos, mozzarella peyniri, domuz jambonu, füme domuz jambon, domuz salamı, bresaola, roka) ön plana çıkan pizzalardan bazıları olarak sayılabilir. Yemek Sepeti’nde 9,3 Hız, 9,3 Servis ve 9,3 Lezzet puanlaması ile yer alan Miss Pizza’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.  Miss Pizza’nın menüsünde pizzalar 40-125 TL aralığında fiyatlanıyor.

miss pizza

Miss Pizza

Miss Pizza Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Miss Pizza Adres: Bebek Yok No:1B, 34337 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 257 32 10

Imperia Pizza

Armutlu ve Reşitpaşa mahalleleri lüks semtlerin arasında geçiş bölgesi olarak bir süredir farklı işler yapmak isteyen yeme-içme fikirlerine ve butik restoranlara ev sahipliği yapıyordu. Paket servis için oldukça uygun iyi bir lokasyon olan bölge İstanbul’un en iyi pizzacıları arasında yer alan Armutlu’daki Imperia’ya da ev sahipliği yapıyor. Pizzalarının yanısıra sandviçleri ve ekşi maya ekmekleri de oldukça sevilen Imperia 1 kişilik (dikdörtgen) 2 kişilik (Daire) pizzalar sunuyor. Imperia’nın pizzalarından El Classico (Domates sos, mozzarella peyniri, füme antrikot, sotelenmiş mantar, köy biberi) Füme Pizza (Parmesanlı fesleğenli sos, mozzarella peyniri, dana bacon, karamelize soğan, mantar, cheddar peyniri), Mahalo Pizza (Domates sos, mozzarella peyniri, domuz jambon, ananas) keyifli seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Pizzaları 43-75 TL arası fiyatlanan restoranın menüsünde vegan ve vejeteryanlar için de ciddi sayıda seçenekler sunuyor. Yemek Sepeti’nde 9,6 Hız, 9,5 Servis ve 9,3 Lezzet puanlaması ile yer alan Imperia Pizza’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

imperia

İmperia Pizzaria

Imperia Pizza Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Fatih Sultan Mehmet, Bilgi Sk. No:15, 34470 Sarıyer/İstanbul
Telefon: (0212) 323 56 97

Upper Crust

2009 yılında açılan ve an tibarı ile Bebek ve Maslak’ta hizmet veren Upper Crust oldukça sevilen pizzacılardan. Çıtır pizzaları sağlıklı seçimlere ve kombinasyonlara (bir pizzayı iki farklı çeşi yapılabiliyor) da izin veren pizzacıda Mini, Large ve XX Large boyutlar sunuluyor. Pizzacının ön plana çıkan lezzetleri Garden Pesto Tabanı pesto sosuyla kaplanmış, enginar kalbi, doğranmış domates, taze sarımsak ve parmesan) Rıfat’ın Acılı Pizzası (Domates sosu, sucuk, parmesan, acı zeytinyağı, pul biber, kekik ve taze fesleğen) Garden Veggie (Taze mantar, soğan, dilim tatlı biber, brokoli ve taze sarımsak) olarak sayılabilir. Upper Crust’da pizzalar 31-63 TL arası fiyatlanıyor. Yemek Sepeti’nde 8.2 Hız, 8,6 Servis ve 8.4 Lezzet puanlaması ile yer alan Upper Crust’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

upper

Upper Crust Pizza

Upper Crust Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Bebek, Küçük Bebek Cd. No:6, 34342 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 265 02 66
Adres: Maslak, 42, Ahi Evran Cd. No:6 D:190, 34485
Telefon: (0212) 276 19 00

Da Mario

Etiler’in 25 seneyi deviren ve klasikleşmiş mekanlarından Da Mario özel lezzetlerini paket servis hizmeti ile sunmaya başlayalı kısa bir zaman oldu. Da Mario’nun odun ateşinde pişen çıtır pizzaları oldukça seviliyor. Klasik İtalyan çizgisinde olan restoranda Diavola (Mozzarella, domates, peproni, kırmız biber) Valtellina (Mozzarella, ince dilim parmesan, roka, bresaola) Prosciutto e Funghi (Mozzarella, domates, domuz jambonu, mantar) keyifli seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’da en iyi pizzacılardan olan Da Mario’da pizzalar 81-133 TL arası fiyatlanıyor.

da mario

Da Mario Adres: Etiler, Dilhayat Sk. No:7, 34337 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 265 51 86

400 Derece

Teşvikiye’nin ardından ikinci şubesini Ümraniye’de açan 400 Derece ince hamurlu İtalyan pizzaları ile dikkat çekiyor. Her damağa uygun kombinasyonları ile en iyi pizzacılar arasıdan yer alan 400 derece’de kendi pizzanızı da yaratabiliyorsunuz. Menüde dikkat çeken pizzalar arasında Caprese Pizza (Domates sos, taze mozzarella peyniri, fesleğen, zeytinyağı), Würsti Pizza (Mozzarella peyniri, mantar, trüf yağında marine edilmiş patates, edam peyniri, parmesan peyniri, domuz sosisi, cherry domates), Spinaci Pizza (Mozzarella peyniri, ıspanak, gorgonzola peyniri) olarak karşımıza çıkıyor. 400 Derece’de piazzalar 31-69 TL arası fiyatlanıyor. Yemek Sepeti’nde Hız 9, Servis 9,1 ve Lezzet 8,9 puanlaması ile yer alan 400 Derece’den buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

400 derece

400 Derece Pizza

400 Derece Nişantaşı Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Teşvikiye, Av. Süreyya Ağaoğlu Sk. 13/A, 34365 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 511 21 09

Nello İtalyan

Caddebostan’da yer alan şirin İtalyan restoranı Nello, Napoli usulü pizzaları ile ünlü. Sahibi de Napoli’li bir İtalyan olan restoranda yüksek ateşte içi sulu Napoli usulü pizzalar pişiriliyor. Diavola, Margherita, 4 peynirli gibi pizzaların olduğu restoranda, Türk mutfağından esinlenilen pizzalar da mevcut. Nello İtalyan’da pizzalar 39-58 TL arası fiyatlanıyor. Yemek Sepeti’nde Hız 9,4, Servis 9,3 ve Lezzet 9,1 puanlaması ile yer alan Nello’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

nello

Nello’s Pizza

Nello İtalyan Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Nello Adres: Caddebostan, Noter Sk. No:16 D:B, 34728 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 356 23 53

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.