Kahvaltı Kebapçı Türk Mutfağı

Nuar Restaurant

nuar

İstanbul’da son dönem Karaköy, Nişantaşı, Asmalı gibi merkezi noktalar yerine daha çok yerleşim yerlerinin olduğu bölgelerde mekan hareketliliği olduğu dikkat çekiyor. Bu bölgeler arasında Suadiye, Etiler, Bomonti dikkat çekenler arasında. Aynı şekilde yerleşimin yoğun olduğu ve Tüyap gibi önemli organizasyonların gerçekleştiği Beylikdüzü’nde de nitelikli mekanlara ihtiyaç duyulmakta. 2022’nin son aylarında açılan Nuar Restaurant, bu anlamda bölgenin ihtiyacını karşılayan mekanlar arasında yer aldı. Nuar Restaurant, şık dekorasyonu ve keyifli atmosferinin yanısıra et ve meze üzerine lezzetleri ile kısa zamanda ilgi odağı olmuş durumda.

nuar

E-5 üzerinde Akros İstanbul’un girişinde açılan Nuar Restaurant, yüksek tavanlı ve ferah bir mekanda hizmet veriyor. Modern bir tasarıma sahip olan restoranın dekorasyonu yeşillikler ile tamamlanmış. Giriş bölümünde bir bar bölümü olan mekanın gruplara özel izole bir alanı da mevcut. Haftanın 7 günü 09:00-01:00 arası hizmet veren mekan güne kahvaltı servisi başlıyor. Gün boyu salata, burger, makarna gibi lezzetler sunan restoranda kaburga burger denenmesi gerekenlerden. Nuar Restaurant’da en hareketli saatler akşam itibarı ile yaşanırken, restoranın menüsüde ise, kebap ve mezeler başrolde oluyor.

nuar

Nuar Restaurant, yemeklerde kullandığı birçok ürünü yöresel olarak temin ediyor. Trakya bölgesinden gelen etler, Antep’den gelen turşu, Bitlis’den gelen tulum, Antep’den gelen Katmer ve havuç baklava bunlardan bazıları. Menüde ön plan çıkanlar ise klasik mezelerden acılı ezme ve yoğurtlu semiz otu masanın olmazsa olmazlarından. Başlangıç olarak puf pide ile gelen tereyağ ve Erzincan tulumu iştah açıcı bir yeme. Kebap üzerine olan menüde üse Yağlı Kara, Fıstıklı Kebap ve Kaburga ön plana çıkanlar arasında. Nuar Restaurant rahat bir ortamda, keyifli bir yemek deneyimi için bölgede ziyaret edilebilecek alternatiflerin başında geliyor.

nuar

Adres: Cumhuriyet, 1995. Sk. No:1 D:3, 34519 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0532) 459 68 27

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.