Maslak-Levent Pub-Gastro Pub Sanayi Restoranları Şef Restoranı

Markus Maslak Sanayi

Markus

Markus paket servis bilgileri aşağıda

Maslak Oto Sanayi içerisinde açılan nitelikli mekanları ile şehirde yeni bir cazibe noktası haline gelmeye başladı. Etiler’in steakhouse restoranlar ile dolması, Karaköy’de devam eden Galata projesi, Nişantaşı’nın Yeni nesil meyhane kafasına girmesi, Arnavutköy’ün de yaş ortalaması küçük kokteyl barlar ile dolması, insanları yeni arayışlara doğru itiyor. Plazalar ile öğle saatleri kalabalık olan bölge, yerleşimin artması ile farklı tarzda mekanlara ihtiyac hisseti. Sanayi 313 ile başlıyan bu akım, Markus Prime Rib Society ile akşama da sıçradı. 2017 Aralık ayında açılan Markus Sanayi kendine has dekorasyonu, sevilen yemekleri ve özel partileri ile sadece öğle değil, akşam içinde alternatif bir mekan olmuş durumda. Yemek Sepeti’nde 9,0 Hız, 9,1 Servis ve 8,9 Lezzet puanlaması ile yer alan Markus’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

Markus

Markus Rib, adından anlaşılacağı üzere Kaburga üzerine genelde sandviç tarzı yemekleri olan bir restoran. Soslarını kendi bünyesinde hazırlayan restoran, Patates, Humus, bamya Turşusu, isli Frik Keşkek gibi lezzetli eşleşmeleri ile sunan bir Gastro-Pub olarak da tanımlanabilir. Markus’un menüsü öğle yemeğinde hızlı hazırlanıp servis edilen yemeklerin yanında, Bütün Kuzu Kaburga, Dana Uzun Kaburga gibi mükellef bir akşam yemeğine uygun olarak hazırlanmış. Yemeklere uygun farklı tipte birçok biranın servis edildiği restoranın, kendine özgü 5 kokteylden oluşan bir de kokteyl menüsü mevcut. Markus Maslak, özellikle hafta sonu akşamları DJ ve canlı performanslar ile gece hayatının zula mekanlarından biri olmuş durumda.

markus

Markus sevilen soslarını özel kavanozlarda paket servis olarak sunuyor
Markus Eve Sipariş
Markus Sanayi Adres: Maslak Mahallesi, Atatürk Oto Sanayi Sitesi No:3, 34485 Sarıyer
Telefon: (0212) 246 4404

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.