Nişantaşı-Beşiktaş Pub-Gastro Pub

Mahallenin Yeni Kokteyl Barı Topağacı Hunhar

hunhar

Nişantaşı son dönem yeme-içme dünyası oldukça yenilikçi mekanlar üretiyor. Beyoğlu’nun sosyal hayattan çıkması ile birlikte, bölgenin kaymak müşterisi Nişantaşı ve en çok da Topağacı bölgesine kaydı. Son dönem Nişantaşı’nın önemli mahallesi Topağacı da açılan nitelikli mekanları ile bu talebe oldukça pozitif anlamda katkı veriyor. 2017-2018 kış sezonuna girerken Hunhar Topağacı bölgenin popülaritesine artı değer katacak mekanlardan birisi olma hedefi ile kapılarını açtı . Eski Bay Edii’nin olduğu yerde açılan Nişantaşı Hunhar, rahat ve sıcak ortamıyla, bölgenin kalıcı mahalle barı olma adına önemli sinyaller veriyor.

hunhar

Hunhar Cocktail & More, adı üzerinde kokteyl bar konsepti ile hizmet veren bir mekan. Ama bence mekanın konseptini biraz geniş bir tanımla gastro pub olarak tarif etmek daha doğru olacaktır. Aslına bakarsanız da Nişantaşı Hunhar, sade ama iştah açıcı menüsü, iddialı kokteylleri ve mütevazi fiyatlarıyla mahallenin barı olmayı amaçlamış. Ortaya söylenen atıştırmalıklardan olan menüde,  Mücver ve etli Nachos favori tabaklardan. Mekana özel kokteyl menüsünden ise Hunharca ve Maçka ön plana çıkmış durumdalar.

Topağacı hunharNişantaşı Hunhar’ın işletmecileri Kemal ve Tunç, mekanın sürekli başında duran, hatta servisi de bizzat yürüten yeni tarzda ki mekancılardan. İşletmeciler, mekanın müziğinden, barına, servisinden, mutfağına her bir unsurla bire bir ilgileniyorlar. Hunhar’ın kısa zamanda müdavimi olan birçok mahalle sakini de bu durumdan oldukça memnunlar. Mekanın sıcak ortamı, keyifli kokteylleri ve güzel müzikleri, ilerleyen saatlerde eğlenceli ve sokağa taşmalı bir atmosferin oluşmasına sebep oluyor.

Hunhar Adres: Teşvikiye, Ihlamur Nişantaşı Yolu Sk. No:28, Şişli
Telefon: (0212) 231 79 06

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

griffin