Kapanan Mekanlar

Lüsyen Karaköy (Kapandı)

lüsyen

Karaköy bölgesi düşünüldüğü gibi gece hayatının merkez noktası olma konsunda henüz bekleneni veremese de, açılan nitelikli restoranları ile dikkat çekiyor. Özellikle Fransız Geçidi ve civarındaki restoranlar, Karaköy’deki curcunadan ayrışarak, kendi kitlelerine hitap ediyorlar. 2019 Şubat ayında Fransız Geçidin’deki eski Bej’in olduğu yere açılan Lüsyenmeyhane mutfağını kendine özgün dokunuşlar ile sunuyor. İçerisinde keyifli bir barı da olan mekan, yemek sonrası kendi tarzında bir eğlence sunacak. Yüksek tavanınlı ferah iç mekanın yanında, pasaj kısmında da oturulabilen Lüsyen Karaköy, pasajın ruhuna uygun şık parizyen atmosferini, meyhane mutfağı ile oldukça iyi harmanlamış.

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Cad., Karaköy Fransız Geçidi No:11 D:C Blok, 34425 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0533) 297 5050

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.