Gece Kulübü Maslak-Levent

Kule Şamdan Levent

kule şamdan

Etiler Şamdan’ın kapanmasının ardından, mekanın gece hayatında bıraktığı boşluğu doldurma amaçlı bir çok mekanın açıldığını gözlemledik. Kendine özgü müzikleri ile gece belli bir saatten sonra toplanma mekanı olan Şamdan, uzun yıllar şehirdeki en gözde butik gece kulübü olmuştu. Şamdan’ın ardından açılan Small Arnavutköy, Şeşbeş, Chin Chin Ulus personel ve müzik tarzı anlamında tanıdık atmosferler sunmayı amaçlayan mekanlar oldu. 2019 sonbaharında markanın isim hakkını satın alarak İş kulelerin altındaki Agency’nin yerine açılan Kule Şamdan ise mekanın isimin yaşatacak en önemli adreslerden birisi olacak.

kule şamdan

Kule Şamdan, lokasyon gereği Agency’den ayak alışkanlığı olan misafirleri öğle servisinde ağırlasa da, akşam yemeği servisi bulunmamakta. Restoran öğle servisinde kendi mutfağından yemekler servis etmesinin yanı sıra, komşusu sevilen japon restoranı Itsumi’den de Sushi tabakları da sunuyor. Akşam ise Şamdan Kule, çoğunluğu loca düzeninde olan salonunda, gece kulübü atmosferine bürünüyor. Pazar ve Pazartesi günleri hariç 23:00 itibarı ile aktif olan mekan farklı DJ performansları ile yabancı ve Türkçe sevilen Şamdan müziklerini çalıyor.

Kule Şamdan Adres: Levent Mah., Meltem Sk İş Kuleleri Kule 3 No:8 D:45-46, 34330 Beşiktaş
Telefon: (212) 283 83 99

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."