YILBAŞI PROGRAMI

Kozmonot Bomonti Yılbaşı Programı

kozmonot

Kozmonot Bomonti 31 Aralık Salı  günü yeni yıl gecesinde; zengin, alkol eşleşmeli bir yeni yıl menüsü sunuyor. İsmini heyecanlı, hareketli görüntü kelimelerinden alan; müzisyen Arda Aygun, DJ Aziz Özer ve Klarnet Virtüözü Ergün Şenlendirici’nin orient, elektronik müziği etnik tınılarla harmanladığı, şehirde fırtınalar estiren Mosso Noise yılbaşı gecesi Kozmonot Bomonti’ye özel bir repertuarla konuk oluyor.

Saat 00.00 itibariyle DJ kabinine geçecek olan DJ Style – Ist en popüler parçalarla yeni yılın enerjisini arttıracak seçimleriyle eğlenceyi soluksuz kılıyor.

Yeni yılın ilk gününde 12.00’den 18.00’a uzanan birbirinden leziz seçeneklerin yer aldığı bir Yeni Yıl Brunch’ı düzenleyen Kozmonot Bomonti, keyif ve eğlenceyle geçen gecenin ardından dinlenmek ve yılın ilk gününü lezzetle karşılamak isteyenlere hitap ediyor.

kozmonot

Kozmonot Rezervasyon
(0536) 684 10 42

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.