Kapanan Mekanlar

Hunhar Karaköy (Kapandı)

hunhar

Karaköy’de sosyal hareketliliğin artmasının, Galtaport projesinin faaliyete geçmesi ile doğrudan bağlantılı olarak görülüyor. Yeni açılacak mekanların profili ve eskilerin durumu da beklenen turist yoğunluğu ile beraber önemli bir değişimden geçecek. Her ne kadar pandemi şartları mekan yatırımı için pek iştah kabartmasa da, Karaköy’ü bir istisna olarak görebiliriz. Hatta Topağacı’nın sevilen mahalle barı Hunhar’ın yakın zamanda Karaköy’de açılmasını da, bölgenin potansiyeli paralelinde düşünmek gerekir. Zira Hunhar gibi Gastro Pub tarzı mekanlar yeni dönemin revaçta olan mekan tarzı durumunda. Şehirde sayıları artmakta olan Gastro Publar sıcak ve rahat ortamlarıyla nitelikli yeme-içmeyi kasmayan bir ortamda sunuyorlar. Hunhar Karaköy, yüksek tavanlı ve ferah binasında bölgenin enerjisini arttıracak mekanlardan birisi olacak gibi gözüküyor.

hunhar

Hunhar Karaköy Adres: Kemankeş Caddesi, No: 33/A Beyoğlu, İstanbul
Telefon: (0537) 913 11 94

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.