YILBAŞI PROGRAMI

Hilton İstanbul Maslak Yılbaşı Programı

hilton yılbaşı

Hilton Istanbul Maslak, 2022’yi dopdolu bir yılbaşı programı ve damaklarda iz bırakacak lezzetlerle karşılamaya hazırlanıyor. 31 Aralık akşamında misafirlerini çok özel bir davetle ağırlayacak olan İstanbul’un seçkin oteli, ödüllü Şef Arif Kemal Doğan imzasını taşıyan ‘Yeni Yıl Gala Menüsü’ eşliğinde bir ziyafet sunacak.

Şeyma Aksu’nun performansı ile başlayacak olan bu özel gece, Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Erdinç Erişmiş ve Orkestrası’nın seslendireceği, 80’ler ve 90’ların hafızalarda iz bırakmış şarkılarıyla devam edecek.

erdinç erişmiş

Geceye özel gala menüsü

Hilton Istanbul Maslak’ın hünerli şeflerinin ellerinden çıkan ‘Yeni Yıl Gala Menüsü’ ise, gecenin güzelliğine lezzet katıyor. Türkiye’nin ve İstanbul’un lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş ödüllü Baş Aşçı Arif Kemal Doğan ve ekibi tarafından oluşturulan bu özel menü, birbirinden leziz meze tabağıyla başlangıç yapacak. Ara sıcak olarak, mercan kökü ile pişirilmiş hindi etli lazanya ile devam eden menü, ana yemekte fileto ve kaburga ile damaklarda iz bırakacak. Gece zencefil aromalı balkabaklı çikolatalı royal ile tatlı bir şekilde sonlanacak.

Yeni yılın ilk sabahına ayrıcalıklı uyanın

Hilton CleanStay hijyen güvencesi ve konforuyla misafirlerine konaklama imkanı sunan Hilton Istanbul Maslak, konaklama seçenekleriyle de özel bir yeni yıl gecesi yaşatacak.

Fiyat

1200 TL’den başlayan

Rezervasyon

(0212) 305 10 20 – (0538) 051 44 15

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."