Müdavimlist Paket Servis

Gurme Meze Paket Servisi Sunan Restoranlar

azur

Pandemi sürecinin en çok etkilediği sektörlerin başında kuşkusuz ev dışı tüketim, yani restoran ve kafeler geliyor. Hem sosyalleşenin, hem yemek deneyiminin adresi olan restoranlar Mart ayında başlayan salgının ilk şokunu atlattıktan sonra, duruma adapte olma aşamasındalar. Kasım ayı yasakları ile birlikte ise birçok şık mekan ve modern meyhane meze paket servisi anlamımda alt yapılarını güçlendirimiş durumdalar. Bu anlamda aşağıda meze paket servisi yapan nitelikli restoranlar, menü, fiyat ve dağıtım bilgileri ile birlikte listenmiş durumda.

paket

Müsaade Meyhane Paket Servis

Meze Paket Servisi olan Restoranlar

Azur

Yeniköy’ün deniz mahsulleri üzerine sevilen restoranı Azur, müdavimlerine evde de hizmet verebilme adına Azur Evde adı altında paket servis uygulamasına başladı. Dışarı servis için oldukça şık bir paketleme sistemi yapan mekana haftanın 7 günü sipariş alıyor. Her hangi bir on-line sipariş uygulamasına kayıt olmayan mekana telefon yoluyla sipariş verilebiliyor. Azur siparişleri kendi araçlarıyla ulaştırıyor. Restoranın spesiyal mezeleri tek tek olduğu gibi, Azur Deluxe Set olarak da alınabiliyor. Deniz mahsullerinin özel kovası ve kıracağı ile geldiği Azur’un paket servis uygulamasında balık seçenekleri ise gittiği yerde fırına konabilecek şekilde sunuluyor.

azur

Azur Eve Sipariş İçin Tıkla
Azur Paket Servis İletişim: (0212) 299 9798
Azur Adres : Yeniköy mah, Köybaşı Cd. No:71, 34464 Sarıyer/İstanbul

Apartıman

Yeniköy’deki Apartıman ilk kapanma sürecinde başlattığı paket servis uygulamasını geliştirerek devam ediyor. Sevilen lezzetleri Tembel Mezesi, Kapya Mezesi, Tarama gibi tabakları özel bir paketleme sistemi ile hazırlayan işletme, iddalı ana yemeklerini de eve sipariş edilecek şekilde sunuyor. Günlük hazırlanan mezeler paketten direk masaya konabilecek veya birkaç gün dolapta saklanabilecek şekilde hazırlanıyor. Sıcak yenmesi gerekenler ise yemeğine göre hemen servis edilebilecek veya fırında pişirilebilecek şekilde sunuluyor. Apartman’ın gurme mezelerini gel-al olarak alabileceğiniz gibi, fuudy uygulaması üzerinden eve sipariş de edebilirsiniz.

apartıman

Şef restoranı Apartıman Yeniköy’ün paket servis menüsünü ve sipariş bilgilerini aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

apartıman

Apartıman Paket Servis Menüsü

Apartıman Eve Sipariş İçin Tıkla
Apartıman Paket Servis İletişim: (0212) 223 44 77
Adres: Yeniköy, Köybaşı Cd. No:153, 34464 Sarıyer/İstanbul

Moise Karaköy

Moise Karaköy meze ve kebabın baş rolde olduğu Türk mutfağı üzerine keyifli bir restoran. İçerisinde bir ocakbaşı bölümü de olan mekanda kebaplar Adana’lı şefleri tarafından, makina değmeden bıçak kıyma tabir edilen zırh ile hazırlanıyor. Taze hazırlanan mezelerden Patlıcan Salata ve kendi yorumları olan Patlıcan Mança’da köz tadı net bir şekilde hissediliyor. Girit Ezme, Muhammara gibi klasiklerin olduğu mezelerin tümünü Geleneksel Meze Tabağı alarak deneyimlemek mümkün. Ara sıcak olarak ise Yaprak Ciğer, İçli Köfte ön plana çıkarken, menüdeki Dana Etli Sıcak Humus restoranın imza tabaklardan. Moise Karaköy’ün meze ve kebaplarını paket servis olarak almak isteyenler restoran ile iletişime geçiç gel-al olarak faydalanabilirler.

moise

Moise Adres: Bereketzade Mah, Felek Sk. No.2, 34421 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 512 18 22

Alaf 2 Tek

Alaf Kuruçeşme de paket servis ve al-götür kapsamında hazırlıklarını tamamlamış durumda. Sakatat ağırlıklı bir menüsü olan şef restoranı atıştırmalık ağırlıklı oldukça özgün bir menü sunuyor. Avokada Soslu Kuzu uykuluk, Çıtır Mantı, Sulu Atom, Dana Kaburga restoranın sevilen lezzetlerinden. Alaf Kurçeşme’den gel-al yöntemi ve fuudy uygulaması ile eve sipariş verebilirsiniz. Meyhane mutfağından oldukça beslenen Alaf’ın mezeleri de oldukça seviliyor.

alaf

Alaf Eve Sipariş İçin tıkla
Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Arnavutköy, Kuruçeşme Cd. No:19, 34345 Beşiktaş
Telefon: 0532 015 9419

Duble Meze Bar

Beyoğlu’nda ve Karaköy’de 2 şubesi olan Duble Meze Bar meze, manzara ve eğlencesi ile ünlü bir restoran. Her ne kadar Duble Meze’nin mezeleri kendi atmosferinde ayrı bir güzel olsa da bu dönem dışarı çıkmak istemeyen misafirleri için mekan gurme paket servisi hizmeti sunuyor. Duble Mezenin ünlü mezeleri yemek sepeti vale üzerinden eve sipariş edilebiliyor.

duble

Duble Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: İstiklal, 7 Pera, Asmalı Mescit Mah Meşrutiyet Caddesi No:85, Palazzo Donizetti Hotel, 34400 Beyoğlu
Telefon: (0212) 244 01 88

Müsaade

Kadıköy’deki Müsaade Meyhane kendine özgü yorumlarıyla meze ve ara sıcaklar hazırlayan modern bir meyhane, Müsaade Kadıköy’ün pandemi döneminde başladığı paket servis uygulaması oldukça ilgi görüyor durumda. Mekanın mezelerini seven birçok kişi akşam sofralarının mekandan temin ettiği mezelerle kuruyor. Müsaade’nin aşağıda belirtilen meze paket servis menüsü, haftanın 7 günü 14:00-22:00 arası gel-al ve işletmenin kendi araçlarıyla adrese teslim olarak alınabiliyor.

müsaade

Müsaade Paket Servis Menü

Müsaade Eve Sipariş İçin Tıkla
Müsaade Paket Servis İletişim: 0544 204 7254
Adres: Caferağa, Dumlupınar Sk. No:15, 34710 Kadıköy/İstanbul

Aheste Nişantaşı

Aheste Nişantaşı meyhane mutfağından lezzetleri Yemek Sepeti ve Fuudy uygulaması üzerinden paket servis olarak sunuyor. Moden meyhaneden gurme meze siparişi vermek isyenler için Aheste’nin menüsü aşağıda yer alıyor.

ahali

Ahali Eve Sipariş İçin Tıkla
Ahali Teşvikiye Adres: Av. Süreyya Ağaoğlu Sk. No:33, Teşvikiye/Şişli
Telefon: (0546) 202 44 50

Fıccın Beyoğlu

Çerkez mutfağının başarılı temsilcisi Fıccın, nitelikli mutfağıyla Beyoğlu’nun en sevilen lokantalarından. Mücver, Gabın, Kıymalı Çerkez Mantısı gibi birçok spesiyal yemeği olan Fıccın, paket servis için sevilen mezelerini derlemiş. Çilingir Menü olarak geçen bu paket servis menüsünde 4 Çeşit Meze (Enginar salatası, bombay pilaki, köpoğlu, fava) + Ciğer + Kallavi Börek (95 TL) bulunuyor.

fıccın

Fıccın Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Asmalı Mescit Mahallesi, Kallavi Sk. No:1, 34430 Beyoğlu
Telefon: (0212) 293 37 86

Zeytuna Cezayir

Beyoğlu’ndaki Zeytuna Cezayir Doğu Akdeniz mutfağının zengin öğelerinden oluşan etnik mezeleri ile ön plana çıkıyor. Mutfağın en bilinen yemekleri Felafel, Tebbule salata olsa da detaya girdiğinizde ortak birçok lezzeti paylaştığımız görülüyor. Zahter, tahin, limonun bol kullanıldığı mutfakta zeytinyağın da önemi ayrı. Zeytuna’nın menüsünde dikkat çeken mezelerden bazıları Mütebbel Patlıcan, Muhammara, Humus, Tahinli Karnabahar özgün sunumları ile servis ediliyor. Zeytuna Cezayir sevilen mezelerini özel kavanozlarında, Yemek Sepeti üzerinden paket servis olarak sunuyor.

zeytuna

Zeytuna Eve Sipariş İçin Tıkla
Zeytuna Cezayir Adres: Kuloğlu, Hayriye Cd. No:12, 34425 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0535 522 88 48

Diğer Gurme Paket Servis Mekanları için Tıklayın

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."