Butik Catering Müdavimlist

Gurme Meze Paket Servisi Sunan Restoranlar

azur
Yazan: Bora Sarısu

Pandemi sürecinin en çok etkilediği sektörlerin başında kuşkusuz ev dışı tüketim, yani restoran ve kafeler geliyor. Hem sosyalleşenin, hem yemek deneyiminin adresi olan restoranlar Mart ayında başlayan salgının ilk şokunu atlattıktan sonra, duruma adapte olma aşamasındalar. Bu dönemde birçok restoran da kendi atmosferlerini yansıtamayacak olsalarda, sevilen lezzetlerini, Müdavimlerine sunabilme adına menüler hazırlayarak paket servise açtılar. 2020 sonbaharına girilirken ise, dışarı çıkmayı pek de tercih etmeyen misafirleri ve olası bir yeniden kapanma dönemi düşünülerek bu menüler arttırılacak gibi gözüküyor. Kasım ayı yasakları ile ise birçok şık mekan ve modern meyhane meze paket servisi anlamımda alt yapılarını güçlendirimiş durumdalar.

paket

Bu arada paket servis işine, yemek sepeti, getir gibi on-line servis devlerin yanına, mekan sitesi Zomato da dahil oldu. Hatta Lucca’nın sahibi Cem Mihrap tarafından hayata geçirilen Fuudy uygulamasında nitelikli mekanların menüleri paket servis için bir arada sunuluyor. Ancak yeni uygulama henüz sınırlı bir bölgeyi kapsamakta ve teslimat kalitesinin ne seviyede olduğu belirsiz durumda. Bu anlamda aşağıda gurme meze paket servisi yapan restoranlar, menüleri, fiyatları ve dağıtım şartları ile birlikte listenmiş durumda.

Gurme Meze Paket Servisi Sunan Restoranlar

Azur

Yeniköy’ün deniz mahsulleri üzerine sevilen restoranı Azur, müdavimlerine evde de hizmet verebilme adına Azur Evde adı altında paket servis uygulamasına başladı. Dışarı servis için oldukça şık bir paketleme sistemi yapan mekana haftanın 7 günü sipariş alıyor. Her hangi bir on-line sipariş uygulamasına kayıt olmayan mekana telefon yoluyla sipariş verilebiliyor. Azur siparişleri kendi araçlarıyla ulaştırıyor. Restoranın spesiyal mezeleri tek tek olduğu gibi, Azur Deluxe Set olarak da alınabiliyor. Deniz mahsullerinin özel kovası ve kıracağı ile geldiği Azur’un paket servis uygulamasında balık seçenekleri ise gittiği yerde fırına konabilecek şekilde sunuluyor.

azur

Azur Paket Servis İletişim: (0212) 299 9798
Azur Adres : Yeniköy mah, Köybaşı Cd. No:71, 34464 Sarıyer/İstanbul

Apartıman

Yeniköy’deki Apartıman pandemi döneminde geliştirdiği paket servis uygulamaya devam ediyor. Haftanın belli günlerinde oluşturduğu menüleri özel bir paketleme sistemi ile hazırlayan mekan, instagram sayfası üzerinden paylaşıyor. An itibarı ile Pazartesi, Salı ve Çarşamba olarak belirlenen günlerde hazırlanan yemekler, restoranın kendisi tarafından istenilen adreslere ulaştırılıyor. Günlük hazırlanan mezeler paketten direk masaya konabilecek veya birkaç gün dolapta saklanabilecek şekilde hazırlanıyor. Sıcak yenmesi gerekenler ise yemeğine göre hemen servis edilebilecek veya fırında pişirilebilecek şekilde sunuluyor. Apartıman paket servis menüsüne ve iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Apartman’ın gurme mezeleri paket servis olarak fuudy uygulaması ile de istenebiliyor.

apartıman

Şef restoranı Apartıman Yeniköy’ün gurme paket servis menüsünü aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

apartıman

Apartıman Paket Servis Menüsü

Apartıman Paket Servis İletişim: (0212) 223 44 77
Adres: Yeniköy, Köybaşı Cd. No:153, 34464 Sarıyer/İstanbul

Moise Karaköy

Moise Karaköy meze ve kebabın baş rolde olduğu Türk mutfağı üzerine keyifli bir restoran. İçerisinde bir ocakbaşı bölümü de olan mekanda kebaplar Adana’lı şefleri tarafından, makina değmeden bıçak kıyma tabir edilen zırh ile hazırlanıyor. Taze hazırlanan mezelerden Patlıcan Salata ve kendi yorumları olan Patlıcan Mança’da köz tadı net bir şekilde hissediliyor. Girit Ezme, Muhammara gibi klasiklerin olduğu mezelerin tümünü Geleneksel Meze Tabağı alarak deneyimlemek mümkün. Ara sıcak olarak ise Yaprak Ciğer, İçli Köfte ön plana çıkarken, menüdeki Dana Etli Sıcak Humus restoranın imza tabaklardan. Moise Karaköy’ün meze ve kebaplarını paket servis olarak almak isteyenler restoran ile iletişime geçiç gel-al olarak faydalanabilirler.

moise

Moise Adres: Bereketzade Mah, Felek Sk. No.2, 34421 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 512 18 22

Batard

Bomonti’deki şef restoranı Batard, sevilen ürünlerinden oluşan bir paket menüsü oluşturmuş durumda. Çıtır Tavuk Waffel, Çıtır Tavuk Burger, 4 Pulled Beef Burger, Pastrami, Dana Kaburga, Tabaka Organik Tavuk, Trüflü Parmesanlı Patatez Kızartmasından oluşan menü. gel-al ve yemek sepeti vasıtasıyla sipariş edilebiliyor. Mümkünse misafirlerini mekanda ağırlamayı ve restoranda servis vermeyi önemseyen mekan, akşam saatlerinde paket servis hizmeti vermemekte.

batard

Batard Paket Servis

Batard On-line sipariş
Batard Paket Servis İletişim: 0532 620 85 57
Batard Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Gökkuşağı Sok, Silahşör Cd. 15D, 34380 Şişli

Alaf 2 Tek

Alaf Kuruçeşme de paket servis ve al-götür kapsamında hazırlıklarını tamamlamış durumda. Sakatat ağırlıklı bir menüsü olan şef restoranı atıştırmalık ağırlıklı oldukça özgün bir menü sunuyor. Avokada Soslu Kuzu uykuluk, Çıtır Mantı, Sulu Atom, Dana Kaburga restoranın sevilen lezzetlerinden. Alaf Kurçeşme’den gel-al yöntemi ve fuudy uygulaması ile sipariş verebilirsiniz. Meyhane mutfapından oldukça beslenen Alaf’ın mezeleri de oldukça seviliyor.

alaf

Alaf on-line sipariş
Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Arnavutköy, Kuruçeşme Cd. No:19, 34345 Beşiktaş
Telefon: 0532 015 9419

Sanayi 313

Maslak’da yer alan Sanayi 313 paket serves hizmetine Yemek Sepeti ve Fuudy uygulaması ile girmiş durumda. Paket servis ve gel-al menüsü aşağıda yer alan mekan minimum 25 TL sipariş tutarı talep ediyor.

sanayi

Sanayi 313 On-line sipariş
Adres: Maslak, Maslak, Ataturk Oto Sanayi Sitesi, 2.Kisim-10. Sokak. No: 313, 10. Sk., 34398 Sarıyer
Telefon: (0212) 286 38 57

Duble Meze Bar

Beyoğlu’nda ve Karaköy’de 2 şubesi olan Duble Meze Bar meze, manzara ve eğlencesi ile ünlü bir restoran. Her ne kadar Duble Meze’nin mezeleri kendi atmosferinde ayrı bir güzel olsa da bu dönem dışarı çıkmak istemeyen misafirleri için mekan gurme paket servisi hizmeti sunuyor. Duble Mezenin ünlü mezeleri yemek sepeti vale üzerinden sipariş edilebiliyor.

duble

Duble Meze On-line Sipariş
Adres: İstiklal, 7 Pera, Asmalı Mescit Mah Meşrutiyet Caddesi No:85, Palazzo Donizetti Hotel, 34400 Beyoğlu
Telefon: (0212) 244 01 88

Müsaade

Kadıköy’deki Müsaade Meyhane kendine özgü yorumlarıyla meze ve ara sıcaklar hazırlayan modern bir meyhane, Müsaade Kadıköy’ün pandemi döneminde başladığı paket servis uygulaması oldukça ilgi görüyor durumda. Mekanın mezelerini seven birçok kişi akşam sofralarının mekandan temin ettiği mezelerle kuruyor. Müsaade’nin aşağıda belirtilen meze paket servis menüsü, haftanın 7 günü 14:00-22:00 arası gel-al ve işletmenin kendi araçlarıyla adrese teslim olarak alınabiliyor.

müsaade

Müsaade Paket Servis Menü

Müsaade Paket Servis İletişim: 0544 204 7254
Adres: Caferağa, Dumlupınar Sk. No:15, 34710 Kadıköy/İstanbul

Aheste Nişantaşı

Aheste Nişantaşı meyhane mutfağından lezzetleri Yemek Sepeti ve Fuudy uygulaması üzerinden paket servis olarak sunuyor. Moden meyhaneden gurme meze siparişi vermek isyenler için Aheste’nin menüsü aşağıda yer alıyor.

ahali

Ahali On-line sipariş
Ahali Teşvikiye Adres: Av. Süreyya Ağaoğlu Sk. No:33, Teşvikiye/Şişli

Telefon: (0546) 202 44 50

Diğer Paket Servis Mekanları için Tıklayın

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.