Brasserie-Bar Nişantaşı-Beşiktaş

Gizia Brasserie Nişantaşı

gizia

Üsütü açık AVM kıvamandaki Nişantaşı görkemli binaları, şık mağazaları ve keyifli kafeleri ile cazibesini devam ettiriyor. Pandemi döneminin yeni sezona girilirken yeni mekanların açılmasını da engelleyemediği anlaşılıyor. Nişantaşı ile özdeşleşen mekan tarzının ise zamanla akşamüstü barlarından, mutlaka dışarıda oturma alanı sunan brasserie-barlara kaydığı gözlemleniyor. Tüm gün aktif olan bu mekanlar saate ve motivasyona göre yemek, kahve, bar ortamında dostlarla buluşma için ideal atmosfer sunuyorlar. 2020 Ekim ayında açılan Gizia Brasserie, tam karşısındaki Rus giyim mağazasının restorancılık alanındaki yatırımı olarak bölgedeki yerini aldı.

gizzia

Abdi İpekçi caddesinin tam göbeğinde yer alan mekan, üzerinde bulunduğu geniş kaldırımın ferahlığı ve caddeye hakim açısıyla oldukça avantajlı bir başlangıç yapacak gibi gözüküyor. Tam karşısında bulunan Nişantaşı Brasserie’nin uzun yıllardır çalışan servis kadrosunun önemli bir bölümünü de artık Gizia’da göreceğiz. Gizia Brasserie Nişantaşı, nitelikli menüsü, imza kokteylleri ve tecrübeli kadrosuyla ziyaretçilerine keyifli bir deneyim yaşatacağa benzer.

Gizia Brasserie Nişantaşı Adres: Abdi İpekçi Caddesi No:20 Şişli
Telefon: (0212) 219 22 92

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.