Kapanan Mekanlar

Galvin Nişantaşı (Kapandı)

galvin

Eski Le Petit Maison’un olduğu Maçka Palas, yine üst düzey bir restoran markası ile 2018 Eylül ayının başında kapılarını açtı. Son dönem gece hayatına damgasını vuran People ve Hazine markalarının sahibi Jüpiter Grup tarafından açılan Galvin Nişantaşı şık bir İtalyan restoranı olarak bölgedeki yerini aldı. İçerisine girer girmez klasik bir şehir kulübü havası aldığınız mekan dekorasyonuna harcanan 16 Milyon TL’yi bulduğu söylenen rakam ile de oldukça konuşulacağa benzer. Zira gümüş takımlardan, 300 kiloluk avizelerine, Galvin Nişantaşı grubun dekorasyonda masraftan kaçınmama geleneğinin bir devamı olarak karşımıza çıkıyor. Mutfak şefliğini Asım Yıldız’ın yaptığı mekan, İtalyan mutfağının klasiklerini Fine Dining bir atmosferde sunmayı hedefliyor. Girişteki dikdörtgen barı, yüksek tavanlı yemek salonu, açık mutfağı ve orijinal manav bölümüyle Galvin Nişantaşı, oldukça iddialı bir mekan olarak sonbahar-kış sezonuna giriyor.

galvin

Galvin Adres: Teşvikiye, Maçka Plas, Maçka Cd. No:33/B, 34365 Şişli/İstanbul
Telefon: 0532 672 74 75
galvin

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.