Akdeniz Mutfağı Bodrum Plaj

Galliard Bodrum

galliard bodrum

Birçok önemli restoran markasının yazlık açmasıyla 2021 sezonu Bodrum açısından merakla bekleniyor hale gelmiş durumda doğrusu. Hele bir de aralarında bir bölge varki bir anda 4 adet ciddi yatırıma birden kucak açmış durumda. Yalıkavak Tilkicik koyunun popülerliğinin ardından, önümüdeki günlerde Gökçebel yeni cazibe merkezi olarak adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Güneş batımı ile ünlü koyda bu sezon yer alanlar arasında Galliard Cove House, yaza özel konsepti ile karşımıza çıkıyor. Yaz Beach Otel’in içerisinde akşamları bar ve restoran olarak hizmet verecek Galliard Bodrum, deniz mahsulü ağırlıklı bir menü sunacak.

galliard

Galliard Bodrum, yazlık mekanında bir anlamda Etiler’deki ilk mekanındaki kodlarına geri dönüyor da denebilir. Marka önemli fine dining restoran denemelerinden biri olan Etiler’deki Galliard’ın ardından, brasserie tarzı mekanlar ile büyümeye devam etmişti. Bodrum’daki mekanın menüsü ise İspanyol mutfağında uzman Fransız şefin deniz mahsulü lezzetleri üzerine kurulu. Galliard Bodrum’un menüsünde modern sunumları ile dikkat çeken mezeler başlangıçları oluştururken, imza tabak tabiki Paella olarak karşımıza çıkıyor. Manzaraya karşı keyifli bir bar bölümü olan mekan, akşamüstü barı ve restoran olarak Bodrum’a keyif katan alternatiflerden birisi olacağa benzer.

Adres: Frenk Azmağı Caddesi Dirmil Mahallesi No : 23 Yalıkavak, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: (0533) 454 47 47

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.