Canlı Müzik Nişantaşı-Beşiktaş Yemekli Kulüp

Gabbro Bar Swissôtel The Bosphorus Istanbul

gabbro bar

İstanbul’da yeme-içme dünyası ve gece hayatı trendleri sıklıkla değişiyor. Ancak manzaraya karşı, iyi yemek, içki ve müzik sunan mekanların her zaman bir adım önde olduğu görülüyor. Son dönem üst düzey, hatta fine dining restoranların yemek konseptlerini canlı müzik ile birleştirmesi de oldukça dikkat çekiyor. Bu mekanlar arasında Swissôtel The Bosphorus Istanbul içerisinde yer alan Gabbro Bar son dönemin popüler mekanları arasında gelmekte. Gabbro’nun, etkileyici atmosferinde, özel lezzetler, imza kokteyller ve canlı müzikli eğlence, boğaz manzarasıyla tamamlanıyor.

gabbro swiss

Boğaz manzaralı bar konsepti ile Gabbro Bar, şık bir ortamda misafirlerini ağırlıyor. Dekorasyonunda ahşapın kattığı klasik-şık tarzın, modern tablolar ile harmonize edildiği mekan, konforlu ve rahat oturma alanları sunuyor. Ünlü şeflerin elinden çıkan dünya mutfağı üzerine bir menüsü olan resto-bar, başlangıç tabağından tatlıya damakta iz bırakan lezzetler sunuyor. Perşembe, Cuma, Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü canlı müzik etkinliklerine ev sahipliği yapan Gabbro’nun programını buraya tıklayarak instagram sayfasından öğrenebilirsiniz.

gabbro

Gabbro Bar, nitelikli yemek menüsünün yanı sıra, mekana özgü, imza kokteyller sunuyor. Ödüllü barmenlerin menüye kattığı bu kokteyller taze meyve ve ev yapımı şuruplardan yapılıyor. Sahnesinde Sibel Tüzün, Müjde Kızılkan, Aybüke Albere gibi müzisyenleri ağırlayan Gabbro’ya yemekli veya bar saatinde gitmek mümkün. 22:00 itibarı ile canlı müziğin başladığı mekana buraya tıklayarak rezervasyon yapılabilir.

gabbro swiss

Gabbro Bar Adres: Visnezade Mh. Acisu Sk, Maçka Cd. NO:19, 3435
Telefon: (0543) 326 81 11

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.