Etiler-Boğaz Paket Servis

Fresh Selective Etiler

fresh

Kentli yaşam tarzının bir parçası olarak süpermarketler en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan birisi kuşkusuz. Ev alışverişinin yapıldığı bu mekanlar hayatımıza birkaç anlamda dokunurken, yaşam kalitesini de doğrudan etkiliyor. İçerisinde geçirilen süre düşünüldüğünde Süpermarketler, “doğal birer sosyalleşme alanı” olmuş durumda. Diğer yandan alışveriş esnasında bir yandan listemizi tamamlarken, aynı zamanda farklı ürünleri de deneyimleme imkanı buluyoruz. Yani artık kentli insanın ihtiyacı sosyalleşirken keşfetme üzerine kurulu. 2020 Nisan ayında Nispetiye caddesi üzerinde açılan Fresh Selective, bu iki olguyu bir araya getiren tarzı ile dikkat çekiyor. Fresh Selective, keyifli atmosferi ve nitellikli ürünleri ile deneyim odaklı bir alışveriş ortamı sunuyor.

fresh selective

Fresh Selective’in teras katı da yakın zamanda keyifli bir restoran olarak faaliyete geçecek. Bu restoran market bölümündeki özel ürünlerin, özel pişirme teknikleri ile servis edildiği kendine has bir mekan deneyimi sunacak.

Fresh Selective Adres: Levent, Nispetiye Cd No: 25 34330 Beşiktaş/İstanbul

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.