Canlı Müzik Nişantaşı-Beşiktaş

Fine Bomonti

Bomonti son dönem mekan hareketliliğinin en fazla görüldüğü bölgelerden. Özellikle Nişantaşı, Beyoğlu gibi bölgelerin göç ve turist akını altında olması, kent insanının kendine uygun yeni yaşam alanları yaratmasına sebep oluyor. Bomonti’de açılan mekanlar ise şef restoranından, canlı müziğe dengeli bir dağılım gösteriyor. 2021 yazında açılan Fine ve Vibe Bomonti, müzik etkinliklerinin odak noktada olduğu 2 mekan olarak açıldı. İçerisinde bulunduğu orijinal yapının giriş bölümünde yer alan Fine Bomonti, haftanın belli günlerinde canlı müzik etkinliklere ev sahipliği yaparken, keyifli dış oturma alanında buluşma noktası olarak hizmet verecek.

fine bomonti

Fine Bomonti ilk etapta 4 gün olarak başlattığı canlı müzik programını ilerleyen günlerde farklı günlere taşıyacak. Nitelikli müzisyenlerin yer aldığı programlar 21.30’da başlarken, gece yarısına kadar devam edecek. Mekanda giriş ücreti veya bilet uygulaması yerine, etkinliğe göre minimum tüketim ücreti belirlenecek. Mekanda diğer ön plana çıkan unsur ise kokteyl. Bomonti’deki mekan, kendi şurup ve soslarını kullanarak hazırladığı imza kokteylleri 110-120 TL fiyatla sunuyor. Fine Bomonti, ikonik tasarımı ile dikkat çeken binasının giriş bölümünde bir dış oturma alanı da sunuyor. Bu alan özellikle etkinlik öncesi günlerde, bölgenin buluşma noktalarından birisi olacak gibi gözüküyor.

fine bomonti

Adres: Merkez Mahallesi, Feriköy Fırın Sk No: 35/21, 34400 Şişli/İstanbul
Telefon: (0534) 450 99 80

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.