Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Pole 4 Fun Fest @ Barock

Ocak 25 @ 18:00 - 22:00

barock

Türkiye’nin İlk Direk Dansı (Pole Dance) Yarışması 25 Ocak’ta 42 Maslak Barock’ta! Son yıllarda birden fazla türüyle hayatımıza giren ve çok popüler olan Direk Dansı ( Pole Dance) için  Türkiye’de ilk kez yapılacak olan ödüllü Pole Dance yarışması 25 Ocak günü Maslak 42 Barock’ta gerçekleşecek.

Öncelikle İstanbul’da başlayan sonrasında tüm şehirlerde gün geçtikçe fazlalaşan Pole Dance yani Direk Dansı okulları her sektörden ve yaştan kadına bu konuda oldukça iyi ve sıkı eğitimler vermektedir. Kurslara katılan kadın öğrenciler arasındaki Pole Dance ekolünün getirdiği disiplin ve dayanışma özel hayatlarında da devam ettiği net bir şekilde gözlemlenmektedir.

Dünya’da uzun süredir gerçekleştirilen  Pole Fusion, Pole Theatre, Pole Sports gibi birbirinden değişik Pole Dans yarışmaları, sonunda bu yıl ilk kez Türkiye’deki Direk Dansı severler ile Pole 4Fun Fest kapsamında buluşuyor! Pole 4Fun Fest’in diğer Direk Dansı  yarışmalardan en büyük farkı formatıdır. Katılımcılar koreografi hazırlayarak değil, sahnede karşılıklı doğaçlama yaparak performans yapacaklar ve elemeler Hiphop kültüründeki ‘battle’’ yani karşılıklı atışma şeklinde  gerçekleşecek.

Pole 4Fun Fest,  Joy Of Pole Studio tarafından düzenlenmiş olsa da  başka bir çok Pole Dance okulu da destek vermektedir. 

JÜRİ  

Pole2Fit okulunun sahibi Alla Kuvatova, Pole Hall okulunun kurucularından Pınar Akan, Joy Of Pole Stüdyosunun kurucularından Sevinç Hall, Hiphop alanının en tanınan isimlerinden biri olan Gülay Nyks, Yönetmen ve filmmaker Alper Yamak olacaktır. Ankara ve İzmir’deki pole dans okullarından da katılımcıların olduğu yarışmaya toplamda 35 kişi katılacak. 25 Ocak Cumartesi saat 18.00’de Barock Sahnede başlayacak olan Pole 4Fun Fest yarışması ardından Open Pole Stage’in olacağı bir After Party ile devam edecek.

Detaylar

Tarih:
Ocak 25
Saat:
18:00 - 22:00
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Mekan

Barock 42 Maslak
Maslak Mahallesi, Ahi Evran Cd. D:no 94, 34398 Sarıyer/İstanbul
istanbul, 34398 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0212) 812 3325