Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bahar Şenliği @ Komşuköy By Alta

Mayıs 5 @ 11:00 - 20:00

200TL
alta

Özgün, nitelikli, karma lezzetler sunan ‘şef restoranı” Alta Nişantaşı,  Komşuköy’ün iş birliğiyle bu yıl çok özel bir Hıdırellez – Bahar Bayramı kutlamasına imza atacak.   

Meksikalılar’ın bağımsızlık bayramları olan 5 Mayıs (Cinco De Mayo)  tarihini, bizim topraklarımızın baharı selamladığı Hıdırellez ile birleştiren etkinlik, Beykoz’daki doğal tarım üretim ve yaşam platformu Komşuköy’ün yemyeşil doğasında gerçekleşecek.  Etkinlikte Alta Nişantaşı,  kutlamaya katılan davetlileri,  Meksika mutfağının birbirinden leziz yemekleriyle ağırlayacak.

“All Day Mexican BBQ” konseptine uygun olarak gün boyu barbekü yapılacak ve Alta Nişantaşı’nın kuracağı kokteyl barda çeşitli içecekler ile  Komşuköy’ün taze mevsim sebzelerinin ikram edileceği Hıdırellez – Bahar Bayramı, gün boyu çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Komşuköy’deki dileyen herkese açık olacak  Cinco De Mayo – Hıdırellez Şenliği etkinliğinin biletleri Mobilet, etkinlik girişi ve  https://komsukoy.com/  web sitesinden 200 TL’den satışa sunulacak.

Comments

comments

Detaylar

Tarih:
Mayıs 5
Saat:
11:00 - 20:00
Ücret:
200TL
Etkinlik etiketleri:
, ,

Mekan

Alta Nişantaşı
Süleyman Nazif Sok No: 5/2 Şişli
istanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0212) 234 0084

Comments

comments

MÜDAVİMİ INSTAGRAM'DA

TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

insta