Kadıköy-Cadde Şef Restoranı Steakhouse

Elbet Steakhouse Akasya

elbet

Elbet Akasya paket servis bilgileri aşağıda

Akatlar’ın sevilen restoranı Elbet Steakhouse 2018 Kasım aynının başında, Akasya Avm’nin giriş katında ikinci şubesini açtı. Günaydın ve Nusret çıkışlı Elvan Şahin ve İbrahim Çolak Akatlar’daki restoranı 2 sene önce açmış ve oldukça başarılı olmuşlardı. Özellikle burgeri oldukça sevilen steakhouse uygun fiyatları ve abartısız sunumları ile birçok ünlü de dahil olmak üzere Nusret’in yerli müşterisinin önemli bir bölümünü çekmeyi başarmıştı. Avm’nin hemen girişinde yüksek tavanlı iç mekan ve bahçeden oluşan Elbet Akasya, Günün her saati gidilebilecek keyifli bir restoran olmuş.

Restoran açıldığı günden beri ev yapımı ekmek ile hazırladığı Elbet Burger, Akasya’da da favori ürün olacak. Başlangıç olarak Dana Carpaccio, Sıcak cheddar füme ve Steak tartar restoranın ön plana çıkan tabakları olarak düşünülebilir. Burgerleri (Lokum Burger) oldukça sevilen Elbet’de Ana yemek olarak Dry Aged dolabında 1 ay dinlenen klasiklerden Dallas, T-Bone, New York Steak gibi özel etler seçilebileciği gibi, restoranın spesiyallerinden Lokum denenebilir. Etlerin yanında Mantarlı ıspanak ve Kumpir patates, garnitür olarak verilirken, başlangıçlardan Soğan Çiçeği (yağda kızarmış) et tabaklarına oldukça iyi eşlik ediyor. Elbet Akasya, içki servisi vermekle beraber spesiyal içeceği Erik suyu özellikle yaz aylarında çokça tercih ediliyor.

Elbet Steakhouse Eve Sipariş İçin Tıkla
Elbet Akasya Adres: Acıbadem Mah, Çeçen Sk Akasya AVM, 34660 Üsküdar/İstanbul
Telefon: (0216) 514 5534

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.