Bodrum Plaj

Duble Meze Bodrum

duble meze

Bodrum’un popülerliği seneden seneye artarken, mekan anlamında da zenginleştiği gözleniyor. özellikle geçen sene birçok İstanbul merkezli restoran markasının yazlık açtığı bölge bu yaza da hızlı giriyor. Başta Türkbükü ve Yalıkavak olmak üzere mekan hareketliliğinin arttığı Bodrum’da, modern meyhane eksikliği göze çarpıyordu. 2022 yazında ise bu kategorinin yaratıcılarından Duble Meze’yi Türkbükü’nde göreceğiz. Duble Meze Bodrum, gündüzleri plaj, akşamları ise ünlü mezeleri ve müzikleri ile Türkbükü’ne renk katacak.

duble meze bodrum

Gündüzleri plaj konsepti kapsamında iskelesinde misafirlerini ağırlayan mekan, dünya mutfağı üzerine bir menü sunuyor. Duble Meze’nin işletmecisi Sabri Apartarkan, Papermoon kökenli olunca, menüdeki İtalyan mutfağı ağırlığı da oldukça hissedilmiş. Pizza ve makarna seçeneklerinin yanısıra menüde burger ve salatalar da sunuluyor. Gündüzleri keyifli bir iskele-plaj olan mekan, gün batımında happy hour partilere ev sahipliği yapıyor. Akşam itibarı ile ise bildiğimiz Duble Meze Bar konsepti, Türkbükü koyunda yerini alıyor.

duble

Türkbükü’ndeki mekan modern meyhane konseptinde fix bir menü sunuyor. Duble meze klasiklerinin olduğu meze ve arasıcaklardan oluşan menü kişi başı 625₺ fiyatla servis ediliyor. Bu menüye ana yemek eklendiğinde ise fiyat 725₺ oluyor. Her iki seçimde de 4 kişiye 1 büyük rakı servis ediliyor. Tecrübeli ekibi, imza lezzetleri, meşhur eğlencesi ve makul fiyatları ile Duble Meze Türkbükü’nde önemli bir eksiği kapatacağa benzer.

Duble Meze Adres: Liman Caddesi, 69 Türkbükü / Bodrum
Telefon: (0532) 134 18 42

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."