Etiler-Bebek Gece kulübü POPÜLER

Dream’in Yeni Gözdesi Angie Bebek

angie
Written by Bora Sarısu

Dream grubu (Doğuş’un yeme-içme grubu) durdu durdu, turnayı gözünden vurdu. Aldığı restoran zincirlerinin üzerine artı değer koyma ve yeni marka çıkarma konularında eleştirilen Dream, Bebek Kitchenette’in üst katına açtığı Angie ile boş durmadığını gösterdi. Uzun süredir Boğaz hattında keyifli bir gece kulübü açılmamıştı açıkçası. Belki de bu sebepten açılır açılmaz popüler olan Angie Bebek, son dönemin en revaçta eğlence tarzı olan butik canlı müzik konseptinde bir mekan. Bu tarz mekanların kapısında her hangi bir tabela veya işaret olmazken, müzik programlarını da aynı gün ilan edip, son dakika paylaşıyorlar.


Ne Yenir. Ne İçilir?

Bebek Angie, butik bir gece kulübü olsa da program öncesi gelenler için atıştırmalık bir menüleri de mevcut. Aynı zamanda da kokteylleri ile de iddialı olan mekan, misafirlerini sadece votka karışımları ile baş başa bırakmıyor diyebilirim. (Detaylar yakında)

angie

Ne Zaman Gidilir?

Angie Bebek, temkinli bir düşünceyle Çarşambadan, Pazara program koymuş. Ancak gelen yoğun talep üzerine mekanın yakın zamanda 6 hatta 7 gün bile açık olacağını şimdiden kestiriyorum. Rezervasyon ile gidilen Angie Bebek, bu sıralar o kadar dolu ki, telefon ile aradığınız size duruma göre dönüş yapacaklarını belirtiyorlar. Bu durum mekan spontan gitmeyi engellese de, ben zaman içerisinde mekanın edindiği Müdavim kitle için belli bir kontenjanı boşta tutacağını düşünüyorum.

Ne Giyilir ?

Angie Bebek, dekorasyon anlamında People ile La boucherie arası bir tarzda diyebilirim. Aslına bakarsanız tarz anlamında direk rakipleri de bu mekanlar diyebilirim. Şık ve ağır bir atmosferi olan gece kulübünün giyim kodu net bir şekilde Chic & Sexy diyebiliriz.


Ne Kadar Ödenir?

Angie Bebek’in rakiplerine göre en avantajlı durumu kuşkusuz müzik ücreti almaması. Aslında bu durum canlı müzik yapan bir mekan için iddialı bir hareket. Ben bu duruşu biraz Dream grubunun uzun süredir sıfırdan bir mekan yaratamamasında ki öz güvensizliği bağlıyorum. İçki fiyatlarını 50 TL civarı olduğu mekanda. Şişe açmak istiyorsanız fiyatlar ağar alkol de 750 tl den başlamakta.

Angie Bebek Adres: Bebek Mh., İpek Sk., 34342 Beşiktaş
Telefon: 0549 328 20 20

 

 

 

Comments

comments

Bora Sarısu

İçki sektörü, restoranlara hizmet sunan on-line yayıncılar ve bir dönem Los Angeles de ikamet ettiği sırada restoranlarda, çeşitli görevlerde çalışmıştır. Kariyeri boyunca, restoran, bar ve yeme-içme dünyası ile ilgili, çalıştığı şirketlere raporlar hazırlayan Bora, bu bilgileri tüketici ile paylaşması gerektiğini düşünerek, müdavimi kurmuştur.

Leave a Comment