Canlı Müzik Etiler-Boğaz

Dream’in Yeni Gözdesi Angie Bebek

angie
Yazan: Bora Sarısu

Dream grubu (Doğuş’un yeme-içme grubu) durdu durdu, turnayı gözünden vurdu. Aldığı restoran zincirlerinin üzerine artı değer koyma ve yeni marka çıkarma konularında eleştirilen Dream, Bebek Kitchenette’in üst katına açtığı Angie ile boş durmadığını gösterdi. Uzun süredir Boğaz hattında keyifli bir gece kulübü açılmamıştı açıkçası. Belki de bu sebepten açılır açılmaz popüler olan Angie Bebek, son dönemin en revaçta eğlence tarzı olan butik canlı müzik konseptinde bir mekan. Bu tarz mekanların kapısında her hangi bir tabela veya işaret olmazken, müzik programlarını da aynı gün ilan edip, son dakika paylaşıyorlar.

Angie Yaz sezonunu 31 Mayıs Cuma gecesi

Yalıkavak Bodrum’daki mekanında açıyor

Detay için Tıkla

Ne Yenir Ne İçilir?

Bebek Angie, butik bir gece kulübü olsa da program öncesi gelenler için atıştırmalık bir menüleri de mevcut. Aynı zamanda da kokteylleri ile de iddialı olan mekan, misafirlerini sadece votka karışımları ile baş başa bırakmıyor diyebilirim. (Detaylar yakında)

Ne Zaman Gidilir?

Angie Bebek, temkinli bir düşünceyle Çarşambadan, Pazara program koymuş. Ancak gelen yoğun talep üzerine mekanın yakın zamanda 6 hatta 7 gün bile açık olacağını şimdiden kestiriyorum. Rezervasyon ile gidilen Angie Bebek, bu sıralar o kadar dolu ki, telefon ile aradığınız size duruma göre dönüş yapacaklarını belirtiyorlar. Bu durum mekan spontan gitmeyi engellese de, ben zaman içerisinde mekanın edindiği Müdavim kitle için belli bir kontenjanı boşta tutacağını düşünüyorum.

Angie’nin canlı müzik takvimi ise yavaş yavaş oturmaya başladı. Örneğin Cuma geceleri Baran Bayraktar, Cumartesi geceleri Alya sahnesi devamlılık göstermeye başladı. Diğer günler ise Evrencan Gündüz, Müjde Kızılkan, Su Soley, Zeynep Bastık gibi bu tarz mekanların sevilen müzisyenleriyle değişken günlerde doldurulup, sosyal medya üzerinden duyuruluyor.

Değişkenlik ihtimali olmakla birlikte Angie Bebek müzik programı aşağıdaki düzene oturabilir:

Salı: Değişken

Çarşamba: Değişken

Perşembe: Zeynep Bastık

Cuma: Baran Bayraktar

Cumartesi: Alya

Ne Giyilir ?

Angie Bebek, dekorasyon anlamında People ile La boucherie arası bir tarzda diyebilirim. Aslına bakarsanız tarz anlamında direk rakipleri de bu mekanlar olarak sıralanıyor. Şık ve ağır bir atmosferi olan gece kulübünün giyim kodu net bir şekilde Chic & Sexy diyebiliriz.

alya

Ne Kadar Ödenir?

Angie Bebek’in rakiplerine göre en avantajlı durumu kuşkusuz müzik ücreti almaması. Aslında bu durum canlı müzik yapan bir mekan için iddialı bir hareket. Ben bu duruşu biraz Dream grubunun uzun süredir sıfırdan bir mekan yaratamamasında ki öz güvensizliği bağlıyorum. Kokteyllerin 60 TL civarı olduğu mekanda. Şişe açmak istiyorsanız fiyatlar ağır alkol de 850 TL’den başlamakta.

Angie Bebek Adres: Bebek Mh., İpek Sk., 34342 Beşiktaş
Telefon: 0549 328 20 20

 

 

 

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.