Kadıköy-Cadde Pub-Gastro Pub

DRAFT GASTROPUB

draft

İstanbul’da yeme-içme ve eğlence hayatındaki cazibe merkezleri son birkaç yılda önemli değişimden geçti. Özellikle Kadıköy ve bağdat caddesi tarafı gastronominin adeta lokomotifi olurken, trendler de artık bu bölgeden yayılıyor. Bir üründe uzmanlaşan mekanların arttığı bölgede, kokteyl ve biranın odak noktada olduğu gastropublar oldukça ilgi görüyor. Köklü mekan Cafe Cadde’nin yaratıcılarının elinden çıkma DRAFT GASTROPUB da bu tarzın öncülerinden. DRAFT, enerjik atmosferi, gasto-pub lezzetleri, imza kokteylleri ve çeşit biraları ile 5 farklı lokasyonda misafirlerini ağırlıyor.

draft

DRAFT Selamiçeşme

DRAFT şubeleri aynı konseptte mekanlar olsa da, her birinde kendine özgü farklı detaylar görmek mümkün. Modern pub dekorasyonu (tasarımında kullanılan endüstriyel dekor unsurları ile), dinamik müzikler ve içki-yemek uyumlu ortaya paylaşımlıklar DRAFT’ın temel unsurları. Tüm şubelerde dış oturma alanı olan DRAFT GASTROPUBLAR günün tamamında keyifli atmosfer sunuyor. B.O.B Burger markası altında, kraft biralar ile uyumlu burgerlerin baş rolde olduğu menüde, ortaya paylaşıma uygun sokak lezzetleri de yer alıyor. Aşağıda DRAFT GASTROPUB lokasyonlarını inceleyelim.

draft

DRAFT GASTRPUB’ın sevilen kokteyli EGO

DRAFT Moda

Kadıköy ve Modanın tam kesişme noktasında yer alan DRAFT Moda, bölgenin ruhunu en iyi yansıtan mekanlardan. Giriş kısmı caddenin nabzını tumak için birebirken, mekanın üst katı, Kadıköy’ün en sevilen terasları arasında yer alıyor. DRAFT Moda’nın ara katları ise gruplar için oldukça uygun bir atmosfer sunuyor. Moda’nın gastropub’ında B.O.B burger lezzetleri ile çeşit bira eşleşmeleri yapmak ideal bir seçim olacaktır.

DRAFT MODA Adres: Caferağa, Moda Cd. No:64, 34710 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 337 76 91
DRAFT MODA

DRAFT Moda

DRAFT Selamiçeşme

Bağdat caddesi üzerinde yer alan 2 Draft noktasından biri olan DRAFT Selamiçeşme tam bir iş çıkışı barı. Draft Gastropub menüsündeki imza kokteyllerin ön planda olduğu mekanda, Ego favori kokteyllerden. DJ’in de katkısıyla keyfili bir bar atmosferi olan mekan, özellikle haftasonları ilerleyen saatlere kadar enerjisini sürdürüyor.

DRAFT Selamiçeşme Adres: Feneryolu, Bağdat Cd. No:165, 34730 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 384 38 38
draft

DRAFT Selamiçeşme

DRAFT Erenköy

Cafe Cadde üzerinde açılan ilk DRAFT olan mekan, tribün misali yukarıdan caddeyi seyreden oturma düzeni ile biliniyor. Bağdat caddesi severlerin rahat bir ortamda, birasını ve kokteylini yudumlayabileceği mekan, gezinti sırasında ideal bir mola atmosferi sunuyor. Üstelik DRAFT Erenköy’de takılırken, Cafe Cadde mutfağından gelen imza tabak Şnitzeli de tatmak mümkün.

DRAFT Erenköy Adres: Caddebostan, Bağdat Cd. 349/D, 34728 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 467 29 31
draft

DRAFT Erenköy

DRAFT Ataşehir

DRAFT Ataşehir modern ve ferah dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Açılır kapanır tavan ile mekanın bahçesi yaz kış ayrı keyifli. Tüm gün hareketli olan mekanda, haftasonları eğlenceli bir atmosfer oluşuyor. Ataşehir’de açıldığı tarihten itibaren ilgi gören DRAFT, Kısa sürede Müdavim mekanı olmuş durumda.

DRAFT Ataşehir Adres: Barbaros, Varyap Meridian G Blok No:4, Ardıç Sk. No:6, 34746 Ataşehir/İstanbul
Telefon: (0216) 515 35 16
draft

DRAFT Ataşehir

DRAFT Acıbadem

Acıbadem de son dönem mekan hareketliliği olan bölgelerden. Yeşillikler içerisindeki DRAFT GASTROPUB, sohbet ederken, keyifli zaman geçirmek isteyenler yerleşiklerin tercih ettiği en önemli alternatiflerden. Mahalle barı kıvamındaki mekanda sunulan 80 çeşit bira, farklı tatlara ilgi duyanlar için de zengin bir seçenek havuzu sunuyor.

DRAFT Acıbadem Adres: Acıbadem, Acıbadem Cd. No:67 D:B, 34718 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 325 00 41

draft

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."