Kapanan Mekanlar

Dilim Pizza Nişantaşı (Kapandı)

dilim pizza

Kapısında adı yazmayan, bilenin bildiği, nesilden nesile müdavimini taşıyan Dilim Pizza, Yeşilköy ile özdeşleşmiş restoranlardan birisisi kuşkusuz. 1979 yılında açılan şirin pizzacı açıldığından beri dekorasyonunu koruyan, aynı yüzlerin çalıştığı adeta zamanın durduğu mekanlardan. 2019 yazı itibarı ile ise Dilim Pizza bir ilk olarak Nişantaşı City’s in karşısındaki eski Sushi Co’nun olduğu yerde şubesini açtı. Dilim Pizza Nişantaşı, girişinde keyifli bir bar bölümü, açık mutfağı ve modern tasarıma sahip salon bölümü ile tüm gün aktif bir mekan olacak. Yeni yerinde mekan, klasik pizzalarının yanı sıra, burger, salata tarzı alternatifler sunuyor. Dilim Pizza, uygun fiyatları ve keyifli bahçesiyle bölgenin kargaşasından uzak, izole bir ortam sunarken, bazı akşamlar canlı müzik performanslara ev sahipliği yapacak.

Dilim Pizza Nişantaşı Kapandı (Güncelleme 15.09.2020

Dilim Pizza Adres: Harbiye, Teşvikiye Cd. No:49 A, 34367 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 240 36 78

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.