Beyoğlu-Karaköy Canlı Müzik

Cuba Via Asmalımescit (Kapandı)

cuba via

Şehrin en keyifli ve otantik noktalarından Asmalımescit eskisi kadar olmasa da bu aralar yine oldukça hareketli. Narmanlı Han içerisindeki mekanlar ve bölgede yer alan butik meyhane ve gece kulüpleri Asmalı’yı bir cazibe merkezi yapmak için oldukça yeterli hale getiriyor. Asmalı’dan Meşrutiyet caddesine geçişte yer alan Palazzo Donezzetti Hotel, terasındaki Duble Meze ile adından oldukça söz ettirmişti. Butik otel 2022 yılını da yeni bir mekan ile giriyor. Misafirlerini Habana’ya götüren dekoru, keyifli kokteylleri, Küba müziği etkinlikleri ile Club Via, bölgeye renk katacak gibi gözüküyor

cuba via

Yüksek tavanlı tarihi binanın içerisinde yer alan Cuba Via, Küba temalı bir dekorasyon ile karşımıza çıkıyor. Küçük masaları, ahşap barı ve tablolar ile dolu renkli duvarları ile mekan Küba’da bir bardaymışsınız hissi yaratıyor. Haftanın belli günlerinde canlı müzik etkinliklere ev sahibi yapan mekan, misafirlerini müzik ve eğlencenin birleştiği bir atmosferde, kültürel bir yolculuğa çıkarıyor. Latin severlerin kısa süre içerisinde ilgi odağı olan mekanın favori içkisi de kuşkusuz Mojito. Cuba Via’da eğlence 21:00 gibi başlarken atıştırmalıkların olduğu bir de menü sunuluyor.

club via

Adres: Asmalı Mescit Mah., Meşrutiyet Cad. Palazzo Donizetti Hotel, Beyoğlu
Telefon: (0532) 057 55 83  – (0532) 057 55 93

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.