Kapanan Mekanlar

Chef Mezze Gümüşsuyu (Kapandı)

Chef Mezze, Gümüşsuyu’ndan, Arnavutköy’e Taşındı.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Genelde atıl durumda olan otel terasları, son dönemlerde otelden bağımsız işletmeciler tarafından keyifli restoranlar ile dolduruluyor. Bu mekanların ortak özellikleri, Türk misafirin damak zevkine uygun meze ve ara sıcak ağılıklı menü, boğaz manzarası ve meyhane temalı dekorasyonlar olarak karşımıza çıkıyor. Gümüşsuyu’ndaki mekan da bu tarzın ilk uygulayıcılarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor. İçerisinde olduğu Opera Otelin teras katında, görkemli bir manzaraya sahip olan mekan, coğrafyamızın ürettiği lezzetleri kendine özgü reçete ve sunumlar ile hazırlayıp misafirlerine sunuyor. 2016 senesinde açılan Chef Mezze, yarattığı kendine özgü tarzı ile son dönem iyisiyle kötüsüyle şehirde hızla açılmakta olan birçok modern meyhaneye, ilham veren referans mekanlardan biri durumunda.

chef mezze

Chef Mezze

Adres: Arnavutköy, Bebek Arnavutköy Cd no:64/2, 34354 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0530 067 50 40

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.