Kadıköy-Cadde Pub-Gastro Pub

Cadde’nin En Cool’u-Coffee Craft

#pub-gastro pub

Butik kahve mekanlarının hızla açıldığı son yıllarda, hepsinden çok  farklı bir mekan Coffee Craft…Bağdat Cadde’sinin kesiştiği Ayşe Çavuş Caddesi’nde, pek de cadde kalabalığının olmadığı bir nokta da burası…Ama öyle dediğime bakmayın, iğne atsanız yere düşmeyecek bir kalabalık var mekanda..Hafta sonları dolup taşan bu mekan, kaldırımlara kadar doluyor…Mekanın başında eskimeyen dostlarım Derya ve Ozan var. İnanın süper bir konsept yaratmışlar. Bir kez daha tebrik ederim.

Coffee craft

 

Bir kere burada butik kahvenin yanında alkol servisi de var. 4 çeşit fıçı bira, 20 çeşit yerli-yabancı bira çeşitleri, şarap çeşitlerinin, yanı sıra yüksek alkol ve trend kokteyller de servis ediliyor Coffee Craft’da. Ufak atıştırmalıklar da cabası.

En çok beğendiğim tarafı ise çalışanları. Bir kere hepsi mutlu ve güleryüzlü, bu çok önemli müşteri için.Hepsi birbirinden düzgün. Kendi tarzında dövmeli, şortlu, şapkalı  cool tipler. Hepsi yüksek okul mezunu ve en az bir yabancı dilleri var. Ama bir o kadar da saygılı ve mütevaziler. Derya ve Ozan’ı tebrik etmek lazım, böyle ekibi bulup uzun süredir tutmayı bildikleri için.Çalışanından, misafirlerine kadar herkes aile gibi olmuş. Herkes herkesi tanıyor ve kesinlikle kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Derya’dan 2.şubenin de çok yakında Kadıköy’de açılacağı bilgisini aldım. Umarım en kısa sürede Avrupa yakasında da görürüz Coffee Craft’ı.

Adres: Suadiye, Ayşeçavuş Cd, 34740 İstanbul        Telefon: (0216) 384 1977

Yazar Hakkında

Fatih Yücel

Fatih Yücel, Turizm Otelcilik okuduğu dönemde zorunlu stajyerliğini tamamladıktan sonra, sevdiği bu iş koluna devam etme kararı vermiştir. Yiyecek-İçecek sektöründe birçok uluslararası ve yerel markalarda aktif rol almış olup, son 15 senedir üst düzey yöneticilik görevini devam ettirmektedir.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.