Canlı Müzik Plaj

BVS Bosphorus ve Günay Bodrum

günay

Mart ayından beri neredeyse gündemin tamamını oluşturan pandemi sebebiyle 2020 oldukça sıra dışı bir yıl olarak tarihe geçiyor. Sosyal hayatın en önemli parçası olan mekanlar ise uzun bir kapalık döneminin ardından 1 Haziran itibarı ile açıldı. Ancak an itibarı ile uygulanan 22:00 saat sınırlaması özellikle canlı müzik mekanlara henüz sıra gelmediğini gösteriyor. Mevsim itibarı ile yakında salgının yazları adeta büyük şehirlerin toplanma bölgesi olan Bodrum’u nasıl etkileceğini de gözlemleyeceğiz. Bodrum’da bu yaz yeni mekanlar olacak mı derken, geçen senelerde Sahne markası ile Türkbükü’nde olan BVS Grup önemli bir proje ile Gündoğan koyuna geliyor. BVS Grubun Gündoğan koyunun uç tarafındaki Kızıl Burun mevkiinde açtığı otelde yer alacak Günay Bodrum ve Sahne’de birbirinden ünlü isimler sahne alacak.

Günay Bodrum 2021 yazında Yalıkavak Marina’nın yanında olacak.

günay

Özellikle canlı müzik mekanları ile bilinen BVS Grup, geçen yıllarda Sahne Markası ile Türkbükü’nde yer almıştı. Gündoğan’da açılan BVS Bosphorus Htel, gruba ait restoran ve kulüplerin bir çatı altında toplanmasına imkan verecek. Sahne Beach gündüzleri plaj ve happyhour mekanı olarak konumlanırken, Sahne After geç saatlerde aktif olacak. Köklü marka BVS Günay Restaurant ise, Funda Arar, Cenk Eren, Hülya Avşar, Gülben Ergen ve hatta Ajda gibi isimleri sahnesinde ağırlayacak. Gruba ait diğer restoranlardan Bodrum Meyhanesi ve Taksim Steakhouse’da BVS Bosphorus Gündoğan’ın içerisinde yer alacak. Covid 19 sebebiyle Turizm Bakanlığının yayınladığı genelgede Turizm tesislerinin bünyesinde bulunan mekanlarda saat sınırının olmaması da Günay Bodrum için bir avantaj olacaktır kuşkusuz. 20 Haziran tarihinde Funda Arar sahnesi ile açılacak BVS Bosphorus bakalım eskiden doğallığı ve sakinliği ile bilinen Gündoğan’a nasıl bir hava getirecek?

Bu arada 150 kişi kapasiteli mekan, Funda Arar sahnesi için içki dahil fix menüyü, 800-2500 TL arası fiyat ile sunuyor. 4 kategoride sunulan fiyatı ise seçilen konum beliriliyor. Programın saat kaçta başlayacağı ise henüz belli değil.

BVS Bosphorus Adres: Gündoğan Mh. Kızılburun Mevkii, 132/1 Bodrum / Muğla
Telefon: (0532) 433 33 33

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.