Dünya Mutfağı Kokteyl-Bar

Booz Cocktail&Food

booz cocktail 2 - Booz Cocktail&Food

Son dönemde Ataşehir ve Kayışdağı, yalnızca yaşamak için tercih edilen sitelerin bulunduğu bir yer olmaktan çıkıp sosyalleşecek alanları, restoranları/cafeleri de içerisinde barındıran yoğun bir bölge haline geldi. Dolayısıyla hem buralarda ikamet edenler, hem de iş veya okul için gelenler uzaklara gitmeden güzel mekanların keyfini çıkarabiliyor. Booz Cocktail&Food da işte bu bahsi geçen mekanlardan bir tanesi. Kayışdağı/Ataşehir bölgesinde özellikle gençler ve Yeditepe Üniversitesi öğrencileri arasında popüler bir mekan. Lokasyon olarak Yeditepe Üniversitesi’nin karşısında olması stratejik bir konum olduğunu gösteriyor. Bu konum sayesinde öğrenciler ve diğer gençler arasındaki popülerliği her geçen gün artıyor. Canlı, renkli ve geniş atmosferi ile farklı dekorasyonu da Booz Cocktail&Food’un artıları arasında.

booz cocktail 2 - Booz Cocktail&Food

İyi müzik, ferah bir ortam ve modern dekorasyonun birleşimi, sosyalleşmek ve gece ve gündüzün tadını çıkarmak için çekici bir atmosfer vaat ediyor. Tüm gün aktif mekanda gündüz sakince oturup kahve içmek, bişeyler yemek veya arkadaşlarınızla vakit geçirmek mümkün iken; akşam saatlerinde ise çok daha farklı bir çehre oluşuyor. Klasik ve özel kokteyllerin mevcudiyeti eğlence faktörünü artırarak konuklara deneyimlerini tamamlayacak çeşitli seçenekler sunuyor. Leziz kokteyller ve müzikle birlikte akşam saatlerinde Booz Cocktail&Food daha da canlanıyor.

booz cocktail 3 - Booz Cocktail&Food

Booz Cocktail&Food’un Pazar hariç her gün 12:00 – 02:00 arasında açık olması, geniş bir müşteri kitlesinin sunulan hizmetlerden faydalanmasına olanak tanıyor. Gündüz saatlerinde rahat ve huzurlu ortamında yemek çeşitlerini denemeniz de mümkün. Menüde az ve öz seçenek var. Bowllar, salatalar, makarna ve burgerler menünün yıldızları. Bunlarla birlikte bira yanı atıştırmalıkları da var. Atıştırmalıklar arasında nacholar, tacolar, popcorn shrimp gibi sevilen çeşitler dikkat çekiyor. Dünya mutfağından leziz örneklerin bulunduğu menü gayet yeterli. Yemek sonrasında ise ‘’Saksı’’ isminde özel bir tatlıları var ki kesinlikle denenmeli!

booz cocktail - Booz Cocktail&Food

Adres : Kayışdağı, Baykal Sk. 3C, 34755 Ataşehir/İstanbul
Telefon : 0549 692 35 34

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.

Yorum Yap

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.