Akdeniz Mutfağı Bodrum Canlı Müzik Plaj

Boel Bodrum

boel

Yalıkavak son dönem Bodrum’un en popüler bölgelerinden. Ahtapotun kolları gibi çok sayıda koya sahip bölge doğal güzelliği ile kendisine hayran bırakıyor. Bu koylar arasında Tilkicik ise en popülerlerden birisi olmuş durumda. 2021 yaz sezonuna girilirken değerli koyda yer alacak mekanlar da belli olmaya başladı. İki sezon önce Root Bodrum ismiyle hizmet veren mekan bu yaz Boel Bodrum çatısı altında farklı işletmeleri bir araya getirecek. Güzel deniziyle akıllarda yer eden İskele bölümü Boel Beach olarak yenilenirken, Must, Maikos ve Boel Restaurant akşam saatlerinde misafirlerini ağırlayacak.

Boel Beach

Root Bodrum İzole ortamı ve güzel doğasıyla dikkat çekmiş ancak pandemi sebebiyle 2020 yaz sezonunda açılmamıştı. Mekan, 2021 yazında ise Nişantaşı’nın sevilen markası Boel markası altında içerisinde otel, plaj ve restoranların olduğu bir proje ile tekrar açılıyor. Plaj bölümünün Boel Beach olarak faliyette olacağı mekan, Akdeniz mutfağı üzerine bir menü sunacak. mekanın ruhuna oldukça yakışan akşamüstü partileri ise mekanın yine olmazsa olmazlarından.

root

Must Bodrum

Boel Bodrum içerisinde yer alan mekanlardan bir diğeri de Must Nişantaşı. Akdeniz mutfağı üzerine lezzetleri ile karşımıza çıkacak olan Must Bodrum, menüsünde çeşitli süprizler de sunacak. Boel Bodrum içerisinde özel fırını da getiren Must lezzetli pizzalarını Tilkicik koyuna taşıyor olacak.

Mayikas

Yunan mutfağı üzerine yemekleri ile Akatlar’da yer alan Maria’nın Bahçesi yazlık mekanını Maikos markası ile Boel Bodrum içerisine taşıyor. Mayikos sevilen mezelerini tabak kırmalı Rum tavernası eğlencesi ile, uçsuz bucaksız Ege sularına karşı sunacak. Boel Bodrum plajdan, canlı müziğe, içeriye girdiğinizden andan itibaren, günün tamamını geçirebileceğiniz mekanlar ile karşımıza çıkıyor.

root

Boel Restaurant

Boel Hotel bünyesinde yer alan alanların tamamı özel bir manzara sunuyor. Mekanın, diğer restoranlardan ayrı bir alanda yer alan ve Tilkicik koyuna bakan havuz kısmı, akşamları Boel Restaurant olarak hizmet verecek. Menüsü Akdeniz mutfağı ağırlıklı olacak Boel’de güneydoğu Asya mutfağından örnekler de yer alıyor. Ayrıca sezonun gidişatına ve kapanış saatlerine göre speakeasy bir canlı müzik mekanın da Boel Bodrum içerisinde açılma ihtimali bulunmakta. Boel Bodrum’un 5 Haziran’da açılması bekleniyor.

Adres: Yalıkavak, 94. Sk. No:7, 48990 Bodrum/Muğla
Telefon: (0545) 141 48 48

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."