Gece Kulübü Nişantaşı-Beşiktaş Uzak Doğu Mutfağı

Beyond Akaretler

Akaretler bölgesi hızla popülerleşirken, yeni mekanlar açılmaya devam ediyor. Tabi Beşiktaş’ın öğrenci semti olması ve Bahçeşehir üniversitesine ev sahipliği yapması mekan profillerini de oldukça etkiliyor. Yani mekanlar kendi aralarından yaş ortalaması anlamında “iş çıkışı ve öğrenci mekanı” olarak da ayrışıyorlar. Yakın zamanda Süleyman Seba caddesinde eski Kalamata Meyhane’nin yerine açılan Beyond Akaretler, yaş ortalaması genç kitlenin takıldığı bir gece kulübü olarak dikkat çekiyor. Tabi mekanın caddeye cephesi olan keyifli dış alanının gün boyu hareketli olduğunu da belirtmek lazım.

beyond

Dünya mutfağının yanı sıra sushi barı da olan mekan, her geceye ayrı bir tema ile giriyor. Çarşamba geceleri R&B, pazar günleri erken saat parti gibi DJ bazlı etkinlikler yapan mekan, haftanın hemen hemen tüm günleri hareketli oluyor. Tabi hedef kitlesinin yaş ortaması sebebi ile, maliyetlerini çıkartmak için mekan, gece kulübü saatinde 150 TL kişi başı harcama kotası koymuş ki; bu durumunda eleştiri konusu olduğu sıkça duyuluyor. Beyond Akaretler, sosyal medya konusunda oldukça interaktif bir mekan olmuş. Duvarlarındaki objeler ve Top havuzu ismini verdikleri, insanların içine girip toplarla çektikleri paylaşımlar, instagram’da sıkça karşımıza çıkıyor.

Beyond Adres: Süleyman Seba Caddesi No:42 Akaretler, 34357 Beşiktaş
Telefon: 0552 234 00 54

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.