Nişantaşı-Beşiktaş

Behrooz Nişantaşı (Kapandı)

behrooz

Son 2 yıldır artarak devam eden ve büyük rağbet gören “yeni nesil meyhane” akımı 2018-19 sezonuna girilirken de şehirde etkisini gösteriyor. Meyhane temalı Türk mutfağı üzerine menüler sunan bu tarz mekanlar, yemek sonrası DJ müziği eşliğinde hareketli birer eğlence mekanına dönüşüyor. Nişantaşı Atiye sokakta açılan Behrooz bu yıl bölgedeki 5. sokaktaki 3. “yeni nesil meyhane” olarak kapılarını araladı. Behrooz Nişantaşı da dahil olmak üzere Atiye sokak ve civarında açılan ve genelde yaş ortalamasının da düşük olduğu tarzda makanlar bölgenin atmosferini de oldukça değiştirmiş durumda. Bu paralel de Behrooz Nişantaşı meze ve eğlencenin ön planda olduğu bir mekan olarak, 2018 Sonbaharı itibarı ile kapılarını açtı.

behrooz

Behrooz Nişantaşı, menüsünde Ortadoğu mutfağından da bir kaç örneğin olduğu meyhane temalı mezeler ve ara sıcaklar sunan bir mekan. Hafta içi A la Carte servis veren mekan, hafta sonları limitli ve limitsiz içki içerken 2 adet menü sunuyor. 190 ve 250 TL olarak fiyatlanan bu menülerin içeriği günlük olarak değişiyor. Akşam belli bir saatten itibaren ise Yeni Nesil Meyhaneler’de olduğu gibi, DJ müziği eşliğinde “eller havaya” bir ortam oluşuyor.

Nişantaşı Meyhaneler yazımız için tıklayın

Behrooz Meyhane Adres: Harbiye Mahallesi, Atiye Sok. Genç Apt. No:1, 34367 Şişli/İstanbul

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."