Beyoğlu-Karaköy Kebapçı Paket Servis

Avlu Ocakbaşı Beyoğlu

avlu

Avlu Ocakbaşı paket servis bilgileri aşağıda

Beyoğlu’ndaki eski Münfeti’in olduğu yere Avlu Ocakbaşı isimiyle 2018 Eylül ayında açıldı. “Yeni nesil meyhane” kavramını ilk kez kullananlardan olan ve aynı zamanda Veranda Pera’nın ve Ahali Teşvikiye’nin işletmecileri olan grup, öncesinde yine aynı sokakta açtıkları ve ilk göz ağrıları olan Avlu Ocakbaşı markasına yeniden hayat verdiler. Mezeleri, kebapları, sunumları ve atmosferi ile kısa zamanda ilgi odağı olan mekan paket servisi hizmeti de veriyor. Yemek Sepeti Vale’de Servis 9,3 ve Lezzet 9,2 gibi iddalı bir puanlaması olan Avlu’dan buraya tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

avlu

Aslında bilenler için Avlu’nun yeni adresi oldukça tanıdık. 2010 yıllarından açılan Münferit, şık meyhane konesptini ilk yaratan mekanlardandı. Akşam yemeğinde anadolu mutfağından, ortaya paylaşımlı yemekler sunan Münferit, sonrasında yabancı müzik konseptinde popüler bir gece kulübüne dönüyordu. Son dönemin popüler mekan tipi “Yeni nesil meyhaneler” ise eğlenceyi Türkçe müzik üzerinden kurguluyorlar. Avlu’da (her ne kadar restoranın salonunda ocakbaşı bulunmasada) bu anlamda eğlenceli müziklerle son dönemin popüler mekan tarzına kebap menüsü ile alternatif oluşturacak.

Avlu Eve Sipariş
Avlu Adres: Firuzağa, Yeni Çarşı Cd. No:19, 34430 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0546)  233 44 51

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.