Kadıköy-Cadde Müdavimlist Paket Servis

Ataşehir En İyi Burgerciler

burger

Burger son yıllarda ülkemizdeki restoran girişimleri arasında. en iddialı işlerin yapıldığı yemek türlerinin başında geliyor. Paket servise oldukça uygun olması da bu lezzetli yemeğin eve en çok sipariş edilenler arasında olmasına sebep oluyor. Aşağıda Ataşehir en iyi burgerciler denince ilk akla gelen noktaları sıraladık. Listede yer alan burgercileri, kullandıkları ürünün kalitesi, yaratıcılıkları, deneyimliyenlerde bıraktıkları izlenim ve Yemek Sepeti puanlamalarına seçtik. Ne de olsa bu aralar eve sipariş hayatımıza önemli bir yer tutuyor.

Ataşehir Burgerciler

burger

Beeves Ataşehir

İstanbul’un ilk steakhouse restoranlarından olan Beeves, Bağdat caddesinde uzun yıllar yer aldıktan sonra farklı lokasyonlara şubeler açmıştı. Beeves’in Ataşehir’deki yeri oldukça keyifli olmakla beraber paket servis hizmeti de vermekte. Mümkün olduğunca tüm ürünleri yerinden temin etmeye gayret eden restoran ekmek ve soslarını da kendi mutfağında hazırlıyor. Ataşehir’deki burgercide, Beeves Special Sidar (cheddar peynirli ve sana fümeli), Texas Burger (200 GR) favoriler arasında.Yemek Sepeti’nde 9,3 Hız, 9,2 Servis ve 9,1 Lezzet puanlaması ile yer alan Beeves’den buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

beeves

Beeves

Beeves Menü ve Eve Sipariş İçin tıkla
Adres: Barbaros Mah, Ihlamur Bv NO.1/A D:999, 34750 Ataşehir/İstanbul
Telefon: (0216) 688 32 04

200 Gr Burger Sausage

Şerifali’de yer alan steak restoranının burger ve sosisli sandviçleri de oldukça beğeniliyor. Kömür ateşinde pişen burgerler özel soslarıyla taçlandırılıyor. Cheesburger ve Cheese Hot dog’un favoriler arasında olduğu 200 GR’dan soğan halkası da sipariş edilebilir. Yemek Sepeti’nde 9,5 Hız, 9,4 Servis ve 9,3 Lezzet puanlaması ile yer alan 200 GR Burger Sausage’dan buraya tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

200 gr

200 Gr Burger Sausage Menü ve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Şerifali, Mehmet Akif Mahallesi, Osmangazi Caddesi 17/A, 34774 İstanbul
Telefon: (0216) 526 27 47

Schnitzel Landmann

Ataşehir burgerciler listemizde Avusturya mutfağından bir temsilci de var. Farklı şnitzel yorumlarıyla ön plana çıkan restoranın burgerleri de oldukça seviliyor. Schnitzel landmann’da imza tabak Wiener Art Schnitzel Menü’nün yanısıra, Schnitzel Burger Menü ve Cordon Blu Menü favori lezzetler arasında. Yemek Sepeti’nde 9,6 Hız, 9,4 Servis ve 9,4 Lezzet puanlaması ile yer alan Schnitzel Landmann’dan buraya tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

schnitzel landmann

Schnitzel Landmann

200 Gr Burger Sausage Menü ve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv. 8 A, 34758 Ataşehir/İstanbul
Telefon: (0216) 548 15 11

Mungo burger

Sadece paket servis olarak hizmet veren Mungo Burger, Ataşehir civarında aktif durumda. Mungo’nun Türk mutfağından esinlenerek hazırlanan burgerleri oldukça seviliyor. Soslar ve pişirme teknikleri anlamında farklı şehirlerin isimlerini alan burgerlerden, İstanbul Burger, Las Vegas Burger, ve Amsterdam Burger favoriler arasında. Yemek Sepeti’nde 9,7 Hız, 9,7 Servis ve 9,3 Lezzet puanlaması ile yer alan Mungo Burger’den buraya tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

mungo burger

Mungo Burger

Mungo Burger Menü ve Sipariş İçin Tıkla

Fireroom Ataşehir

Hazer Amani’nin ünlü butik burger restoran zinciri Ataşehir’in de sevilen burgercilerinden. Fireroom’un bilindik lezzetlerinin başında 150 Gr’lık köftesiyle cheddarlı ve füme etli Fireroom Burger, Kara Trüf Burger ve taş fırın ekmeği arası Kuzu Kokoreç geliyor. Yemek Sepeti Vale’de 9,2 Servis ve 9,1 Lezzet puanlaması ile yer alan Fireroom’dan buraya tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

fireroom

Fireroom

Fireroom Menü ve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Küçükbakkalköy, Işıklar Cd. 30/1, 34750 Ataşehir/İstanbul

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.