Brasserie-Bar Canlı Müzik Etiler-Boğaz

Angelo Grande Arnavutköy

angelo

Angelo Grande, Covid 19 sebebiyle verilen aradan sonra, 1 Haziran Pazartesi günü Turizm bakanlığının açıkladığı hijyen ve sosyal mesafe kuralları (bilgi için tıklayın) ile birlikte tekrar açılıyor.

Köşkler ve yalılardan oluşan 500 metrelik bir cadde. Balıkçılar, kokteyl-barlar, brasserie ve gastro publar hepsi bir arada. Cazibesini koruyan Arnavutköy 2020 senesine yeni açılan mekanları ile adeta kabuk değiştirmiş olarak giriyor. Çeşme’nin sevilen mekanı Spagio Grande İstanbul’daki kışlık mekanını da Arnavutköy olarak belirlemiş durumda. 2020 Ocak ayında eski Hudson Arnavutköy’ün bulunduğu yerde açılan Angelo Grande güne kahvaltı ile başlayan tüm güne yayılan bir mekan olacak. Ağırlıklı İtalyan mutfağı üzerine bir menü sunan mekan, özellikle başlangıçlar bölümünde Taco, ördek roll gibi sokak lezzetleri bazlı atışmalıklar sunacak. Arnavutköy caddesine bakan açık alanı ile gün boyu aktif olmayı hedefleyen mekan, akşam ise restoran-bar ve gece kulübü öncesi ara mekan olarak hizmet verecek. Angelo Grande, üst katındaki alanını ise gecenin ilerleyen saatlerinde aktif olacak, butik bir canlı müzik mekanı olarak değerlendirecek.

angelo

Angelo Adres: Arnavutköy Mahallesi, Arnavutköy Bebek Caddesi, No 91, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: (0212) 265 1035

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.